Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Landszaft z Bagna Jacka kolo Wesołej



    landszaftow no ja nie umiem ale mi sie podobalo miejsce wiec sie podziele
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    I mnie się podoba!

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Bagno, a takie urokliwe. Ładne.

  5. #5

    Domyślnie Re: Landszaft z Bagna Jacka kolo Wesołej

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz
    Ucze się pisać bezwzrokowo, dlatego mam dużo literówek
    Sorry za OT.
    Pisanie bezwzrokowe polega na patrzeniu na ekran i nie obserwowaniu klawiatury. Patrzac na ekran masz te przewage, ze widzisz efekt walenia w klawiature -- w zwiazku z tym, dostrzegasz wiecej bledow (w tym wlasnie literowek). Skad wiec wytrzasnales to usprawiedliwienie, ktore masz w sigu?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  6. #6

    Domyślnie

    stig, bo nie trafiam czasem w klawiaturke ai na tym wlasnie polega nauka , pisanie bezwzrokowe to przedewszystkim szybkosc pisania i na tym m i wsumie zalezy jak musze spojzec lub wracac by porawiac to juz jest wtedy lipa

    P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz
    P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie
    To ucz się od razu pisać wszystkimi palcami, inaczej to to nie ma kompletnie sensu Nie nauczysz się pisać bezwzrokowo dwoma palcami, bo za dużo przy tym machania łapami

  8. #8

    Domyślnie

    Czornyj, widzisz jest tak ze w 80% trafiam w klawiature a do pisania na 10 palcy na tych klawiaturkach mini to no moje lapki sie nie nienadadza (mam 191cm wzrostu ,waski w barach ale lapki mam jak bochenki chlebka)

    a wogole to jeszcze czasem zdaza mi sie robic bledy ortograficzne , nie uzywam polskich znakow i znakow interpunkcyjnych ale pisanie na 2 palce przydaje mi sie czasem w pracy jak
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz
    stig, bo nie trafiam czasem w klawiaturke ai na tym wlasnie polega nauka , pisanie bezwzrokowe to przedewszystkim szybkosc pisania i na tym m i wsumie zalezy jak musze spojzec lub wracac by porawiac to juz jest wtedy lipa
    Ale na co masz spojrzec? Przeciez wlasnie piszac ze wzrokiem wlepionym w monitor, dostrzegasz wiecej bledow. Nauka pisania bezwzrokowego nie polega na jak najszybszym napierdzielaniu w klawisze. Tu przede wszystkim chodzi o to, zeby nauczyc sie przyporzadkowania kazdemu z palcow -- danej grupy klawiszy. Dopiero kiedy to wlasnie opanujesz, zaczynasz przyspieszac. Mi np. nie udalo sie nauczyc podrecznikowych zasad. Pisze bezwzrokowo, ale dzieki wlasnym przyzwyczajeniom, niewzwiazanym z ksiazkowymi zasadami.

    Cytat Zamieszczone przez Niedzwiedz
    P.S nie pisze profesjonalnie na 10 palcy tylko jak zwykle na 2 narazie
    Za Czornyjem -- pisanie dwoma palcami jest kompletnie bez sensu. Z drugiej strony -- malo kto potrafi wykorzystac wszystkie 10. Ja sam zreszta pisze bezwzrokowo od ponad 5ciu lat a korzystam max z 6ciu, ale nie na tym jedynie polega szybkosc tego sposobu uzywania klawiatury...
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Co tam pisanie, fota świetna!
    4+
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •