Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: _____

  1. #11

    Domyślnie Odp: _____

    ładnie podoba mi się
    jeśli możesz napisać co jest teksturą? (fotka czego...)

  2. #12

    Domyślnie Odp: _____

    Tekstura to tylko te "maziaje" i pionowe kreski. Reszta to naturalna GO.
    Szary, cichy człowiek.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie Odp: _____

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Tekstura to tylko te "maziaje" i pionowe kreski. Reszta to naturalna GO.
    wiem tylko zastanawiam się czego to fotka (papier, tkanina - jaka?)

  5. #15

    Domyślnie Odp: _____

    ".... jednym się podoba, innym nie"

    Mnie się nie podoba. Kolejna z twoich ostatnich prac, która mnie nie odpowiada
    na tym i kilku innych zdjęciach przestaję widzieć dziecko. widzę modelkę.
    Jestem uczulony na tego typu "romantyczne"? "poetyckie"? przedstawienia, których do woli naoglądać się można w EMPIKU. Środki wyrazu do bólu wyeksploatowane: rysy, tekstury, sepie, winiety i dzieci stylizowane np. na dorosłych.
    W jednym z swoich postów umieściłeś zdjęcie córki sfotografowanej z góry, w ciasnym kadrze, z przerysowaniem właściwym takiej perspektywie. w dyskusji jaka się przy tym wywiązała stwierdziłeś coś w tym sensie, że od tej pory będzie więcej prac nie schlebiających potocznemu osądowi...
    ... prezentujesz anielskie skrzydła w lesie, dziewczynkę z walizą na torach w kiczowatej konwencji podrapanoteksturowosepiowatej, ten portret.
    Ja jestem na nie.
    Jesteś bardzo dobry technicznie, wiesz po co podnosisz aparat do oka, z prościutkich plażowych motywów gry w piłkę zrobiłeś zdjęcia które mnie zachwyciły, na które głosowałem - tym bardziej zadziwiają i rozczarowują mnie te.
    przeszło mi teraz przez głowę, że w dążeniu do technicznej perfekcji ( planowanie miejsca, inscenizacja, oświetlenie itd.) umyka z tych zdjęć swoboda, autentyzm.
    Robi się tak słodko, że aż niestrawnie.
    Tak dobre technicznie, że już sterylne i zimne
    Tak ja je odbieram.


    POZDRAWIAM
    Z ciekawością i uwagą śledzę twoje wątki
    myślę co piszę

  6. #16

    Domyślnie Odp: _____

    Fajne
    D70S - kit obiektyw, Sigma 17-50 2,8, Nikkor 70 - 300, SB800 jakis statyw dużo chęci do nauki....
    Pozdrawiam Tomasz

  7. #17

    Domyślnie Odp: _____

    Cytat Zamieszczone przez RomanZWrocławia Zobacz posta
    ".... jednym się podoba, innym nie"

    Mnie się nie podoba. Kolejna z twoich ostatnich prac, która mnie nie odpowiada
    na tym i kilku innych zdjęciach przestaję widzieć dziecko. widzę modelkę.
    Jestem uczulony na tego typu "romantyczne"? "poetyckie"? przedstawienia, których do woli naoglądać się można w EMPIKU. Środki wyrazu do bólu wyeksploatowane: rysy, tekstury, sepie, winiety i dzieci stylizowane np. na dorosłych.
    W jednym z swoich postów umieściłeś zdjęcie córki sfotografowanej z góry, w ciasnym kadrze, z przerysowaniem właściwym takiej perspektywie. w dyskusji jaka się przy tym wywiązała stwierdziłeś coś w tym sensie, że od tej pory będzie więcej prac nie schlebiających potocznemu osądowi...
    ... prezentujesz anielskie skrzydła w lesie, dziewczynkę z walizą na torach w kiczowatej konwencji podrapanoteksturowosepiowatej, ten portret.
    Ja jestem na nie.
    Jesteś bardzo dobry technicznie, wiesz po co podnosisz aparat do oka, z prościutkich plażowych motywów gry w piłkę zrobiłeś zdjęcia które mnie zachwyciły, na które głosowałem - tym bardziej zadziwiają i rozczarowują mnie te.
    przeszło mi teraz przez głowę, że w dążeniu do technicznej perfekcji ( planowanie miejsca, inscenizacja, oświetlenie itd.) umyka z tych zdjęć swoboda, autentyzm.
    Robi się tak słodko, że aż niestrawnie.
    Tak dobre technicznie, że już sterylne i zimne
    Tak ja je odbieram.


    POZDRAWIAM
    Z ciekawością i uwagą śledzę twoje wątki

    Dziękuję za opinię.
    Mimo że niepochlebna to zawsze lepsza szczera ( i być może słuszna ) krytyka która może pomóc w przyszłości niż zdawkowe "ok", "fajne" itp.

    Tu coś co, mam nadzieję, bardziej trafi w Twoje gusta.

    Szary, cichy człowiek.

  8. #18

    Domyślnie Odp: _____

    otwierajac watek w celu obejrzenia zdjecia..., wiem co zobacze...;(
    D3s, D3, N 14-24 f2.8, N 16-35 f4.0, N 24-70 f2.8, N 24-120 f4.0, N 70-200 f2.8 vr, N 85 f1.4, N 50 f1.4 Af-s, N 35 f1.4, N 24 f1.4, N 16 f2.8, SB-900/800 + CLS SU-800, iMac 27" i7

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •