Close

Strona 21 z 82 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 815
  1. #201

    Domyślnie

    No i ja jestem już po pierwszym czyszczeniu filtra, na szczęście starczyła duża grucha i 5 min dmuchania, wszystkie śmieci wydmuchane

  2. #202

    Domyślnie

    Kur##, co to ma być? W czym czyszczenie filtra w tym durnym D5000000 ma pomagać? czy wyście oszaleli?
    najlepsze jest to, że gdybym pokazał wątki (topics - jak sie teraz mówi) fotoreporterom z mojej firmy to by zeszli z tego świata ze śmiechu. Nie chodzi, wałki, o to jaki kto ma sprzęt, tylko o to, kto co umie z nim zrobić.

    barany, weźcie sie za robotę, pokażcie efekty a nie pisujcioe o jakichś debilnych problemach.

    dla mnie ktos kto sie skupia na hotpixelach bo lata po plaży żeby robic "fajne" foty to jakis dziwak.
    PS. MOD - sorki - musiałem
    Ostatnio edytowane przez Wojtek Mąka ; 30-09-2009 o 14:59
    D80, S17-70 f2,8-4,5; N 75-300; Panagor PMC 135 f2,8; Vivitar 300 f5,6 (Tokina)

  3. #203

    Domyślnie

    Kolego. To przegięcie co napisałeś. Ochłoń troszkę. Dla mnie powinieneś dostać dożywotniego bana na tym forum.
    Ostatnio edytowane przez jarkko ; 30-09-2009 o 15:48

  4. #204
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Mąka Zobacz posta
    Kur##, co to ma być?
    ........
    barany, weźcie sie za robotę, pokażcie efekty a nie pisujcioe o jakichś debilnych problemach.
    nie tolerujemy takich tekstów
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Mąka Zobacz posta
    PS. MOD - sorki - musiałem
    Ja też musiałem
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Mąka Zobacz posta
    dla mnie ktos kto sie skupia na hotpixelach bo lata po plaży żeby robic "fajne" foty to jakis dziwak.
    OK, nie wystarczyło napisać tylko tego?
    Różne są podejścia do fotografii. Traktowanie sprzętu przez fotoreporterów nie jest wzorcem.
    Cytat Zamieszczone przez jarkko Zobacz posta
    Kolego. To przegięcie co napisałeś. Ochłoń troszkę. Dla mnie powinieneś dostać dożywotniego bana na tym forum.
    dożywotnego to nie, ale napomnienie właśnie dostał.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek Mąka Zobacz posta
    Kur##, co to ma być? W czym czyszczenie filtra w tym durnym D5000000 ma pomagać? czy wyście oszaleli?
    najlepsze jest to, że gdybym pokazał wątki (topics - jak sie teraz mówi) fotoreporterom z mojej firmy to by zeszli z tego świata ze śmiechu. Nie chodzi, wałki, o to jaki kto ma sprzęt, tylko o to, kto co umie z nim zrobić.

    barany, weźcie sie za robotę, pokażcie efekty a nie pisujcioe o jakichś debilnych problemach.

    dla mnie ktos kto sie skupia na hotpixelach bo lata po plaży żeby robic "fajne" foty to jakis dziwak.
    PS. MOD - sorki - musiałem
    takich ludzi tu nie trzeba.
    to forum cenię przede wszystkim za atmosferę, gdzie brak takich hm.. buraków. także myślę, że trzeba tutaj najpierw ochłonąc a potem pisać.

  6. #206

    Domyślnie

    Ja kolejny raz proponuję - jeżeli ktoś nie chce sobie robić problemów, i nie ma zdolności manualnych, to lepiej czyścić matrycę TYLKO gruszką z luźnych paprochów. na czyszczenie tłustych plam - do serwisu. średni koszt czyszczenia w każdym serwisie foto to około 35zł (nawet w Warszawie), robią to na miejscu zazwyczaj i efekty są idealne. Nie tracimy czasu na szukanie szpatułek, wacików i płynów, nie marnujemy czasu i pieniędzy na przesyłki z allegro...po prostu zanosimy, czekamy, odbieramy i cieszymy się czystą matrycą. Ale jeżeli ktoś woli samemu grzebać a potem walczyć z serwisem nikona, bo uszkodzi przypadkowo matrycę - niech działa

  7. #207

    Domyślnie

    witam.
    ze wzgledu na to iz jestem totalnym laikiem, a dopatrzylem sie wielu brudow na mojej matrycy(aparat niedawno kupiony, oczywiscie uzywany), tak wiec chcialem sie zapytac gdzie mozna znalezc jakies punkty we wroclawiu,ktore by sie tym zajely.ja jednak osobiscie boje sie za to zabierac
    pozdrawiam

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notic Zobacz posta
    witam.
    ze wzgledu na to iz jestem totalnym laikiem, a dopatrzylem sie wielu brudow na mojej matrycy(aparat niedawno kupiony, oczywiscie uzywany), tak wiec chcialem sie zapytac gdzie mozna znalezc jakies punkty we wroclawiu,ktore by sie tym zajely.ja jednak osobiscie boje sie za to zabierac
    pozdrawiam
    Szukaj w tym wątku.
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #209

    Domyślnie

    dzieki i przepraszam za ten post.

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notic Zobacz posta
    dzieki i przepraszam za ten post.
    Nie przepraszaj - po to jest to forum, aby zdobywać wiedzę.
    Miłego dnia.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 21 z 82 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •