Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Czy SIgma 20/1,8 często ma problemy z BF/FF??

    Witam,

    Przekonaliście mnie do tego obiektywu ( Sigma 20/1,8 ) - patrz:http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=59507

    Mam trzy pytanka:
    1. Czy obiektyw, będący z USA ma ważną gwarancję w Polsce, jeśli nie zostało opłacone cło??
    2. Jak często zdarza się, aby ten konkretny model Sigmy kiepsko współpracował z Nikonem (konkretnie D70s) i trzeba by go było kalibrować ze względu na BF/FF??
    3. Jeśli musiałbym go kalibrować odpłatnie, to ile orientacyjnie kosztuje taka usługa?? (Może ktoś ją już wykonywał).


    Pozdrawiam
    www.krainafotografii.pl
    flickr
    F301, 2xS5Pro; 8, 17-50, 35; 50; 85; 105; 80-200; SB800

  2. #2

    Domyślnie Odp: Czy SIgma 20/1,8 często ma problemy z BF/FF??

    Robin bardzo bym Cie prosił o jakies sampelki wnetrza 20 1.8 na 1.8, byłaby taka opcja?

    Jezeli tak to prosze podeslij sampla:
    roman{wstaw kropkę}pawel{wstaw małpiszona}gmail{bardzo proszę wstaw krope}pl

    //strasznie dużo spamu dostaje ostatnio podajac maila gdziekolwiek//

  3. #3
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie Odp: Czy SIgma 20/1,8 często ma problemy z BF/FF??

    Cytat Zamieszczone przez viper345 Zobacz posta
    Witam,

    Przekonaliście mnie do tego obiektywu ( Sigma 20/1,8 ) - patrz:http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=59507

    Mam trzy pytanka:
    1. Czy obiektyw, będący z USA ma ważną gwarancję w Polsce, jeśli nie zostało opłacone cło??
    2. Jak często zdarza się, aby ten konkretny model Sigmy kiepsko współpracował z Nikonem (konkretnie D70s) i trzeba by go było kalibrować ze względu na BF/FF??
    3. Jeśli musiałbym go kalibrować odpłatnie, to ile orientacyjnie kosztuje taka usługa?? (Może ktoś ją już wykonywał).


    Pozdrawiam
    1. Gwarancja nie będzie ważna w Polsce
    2. Nie spotkałem się z tym problemem przy tym szkiełku, a sporo ich miałem
    3. Nie wiem ile kosztuje, aczkolwiek kupiony w Polsce ma kalibrację za darmo w okresie gwarancyjnym

    kup w Polsce...już o te "parę" zł. nie przyjdzie ;P
    a masz ProCentrum w 3mieście i serwis autoryzowany Sigmy w razie czego
    instagram.com/darkroomnightlife

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •