Close

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    2 i 3 rewelacja a ja naprawde nie jestem jakims skrajnym fanem formy i abstrakcji
    1 mi sie nie otwiera i to jest jeden z tych niewielu watkow, gdy wiem, ze przez to cos trace

    szczere gratulacje

  2. #22
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    Rewelacja.
    Niech ktoś doda opcję oceny "bardzo doskonały" to takową wystawię
    Kadrowanie mi się podoba. W ogóle to fotografie wydają mi się takie bardzo dynamiczne co oczywiście jest na plus.

    pzdr,
    P.

  3. #23
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Lublin | Chodel
    Posty
    1 195

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    1 i 2 sa swietne

  4. #24

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    2-ka podoba mi sie najbardziej !
    ale napisz pisss co to jest ?
    ...no to wyszedłem na architektonicznego ignoranta - jakim pewnie i tak jestem
    pozdrawiam
    ff

  5. #25
    Ania_B
    Gość

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    dwójka super! później w kolejności jedynka i trójka
    naprawdę pięknie artystycznie uchwycone zdjęcia zwłaszcza drugie!!!!
    daję *****
    czekam na więcej takich fotek!!!

  6. #26
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    bomb(l)owe :> czy musze cos dodawac?

  7. #27

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    Mistrzostwo!
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  8. #28
    bombel
    Gość

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    Koledzy (i Koleźanki), dziękuję, ale zawstydzacie mnie. Nie sądziłem, że będzie aż tak.




    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    ale napisz pisss co to jest ?
    ...no to wyszedłem na architektonicznego ignoranta - jakim pewnie i tak jestem
    Jeśli to coś pomoże, to barierka ostatniego spocznika. I wcale nie musisz być ignorantem, źeby tego nie wiedzieć... To barierka zabezpieczająca od góry klatkę schodową (która tu jest okrągła), źeby nie spaść na pysk w przepaść. A skoro klatka schodowa jest po okręgu, bieg schodów też, to i barierka na górze tak samo.

    Mam nadzieję, źe się rozjaśniło - choć zdjęcie ma i tak jasne kolorki.

  9. #29

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    Cytat Zamieszczone przez bombel Zobacz posta
    Koledzy (i Koleźanki), dziękuję, ale zawstydzacie mnie. Nie sądziłem, że będzie aż tak.
    dobra, dobra Bombel, bez minoderii i fałszywej skromności
    Powiedz lepiej ile kosztuje metr na metr...
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  10. #30

    Domyślnie Odp: Z cyklu: 'krakowskie czarnobiałe kwadraty' (ale nie szachownice)

    No i gdzie obiecana kontynuacja?! Ja chce więcej!
    Piękne.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •