Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Filtry Hoya

  1. #1

    Domyślnie Filtry Hoya

    Chcę kupić filtry Hoya 62mm: PL-CIR PRO1 Digital i UV(0) PRO1 Digital. Co możecie o nich powiedzieć.
    Poli

  2. #2

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    Hoya robie dobre jezeli nie bardzo dobre filtry ( poza seria G ) jedyna wada wszystkich filtrow Hoya jest to ze czyszczenie ich to tragedia , dlatego przesiadlem sie na B+W i bardzo sobie chwale , moim zdaniem warto dolozyc te pare zl i kupic Marumi lub B+W
    D70s + Grip + Nikkor 80-200/2,8 + Tamron 17-50/2,8 + Vivitar 100/3,5 Macro + Nikkor 50/1,8 + SB-800
    - Całośc skradziona 30/08/2008 w okolicach Płońska

  3. #3

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    ja jestem zadowolony z tych filtrów. co tu dużo więcej gadać
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  4. #4

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    UV-łek używam tylko - Hoya UV Super HMC, ale ze względu na czyszczenie polarów używam B+W POL-CIR MRC i bardzo je chwalę.

  5. #5

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    Co wy robicie z tą Hoyą, że ciągle są problemy z czyszczeniem?! Czy czasami nie zrobił się z tego slogan, bezmyślnie powtarzany przez kolejne osoby? Jeśli do czyszczenia używa się odpowiednich środków, a nie oleju słonecznikowego, to nie ma najmniejszych problemów. Bynajmniej ja nigdy takich nie miałem.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    Co wy robicie z tą Hoyą, że ciągle są problemy z czyszczeniem?! Czy czasami nie zrobił się z tego slogan, bezmyślnie powtarzany przez kolejne osoby? Jeśli do czyszczenia używa się odpowiednich środków, a nie oleju słonecznikowego, to nie ma najmniejszych problemów. Bynajmniej ja nigdy takich nie miałem.
    Jak jesteś tydzień pod namiotem w różnych warunkach pogodowych i nie koniecznie posiadasz akurat odpowiednie środki do czyszczenia to wtedy nie jest najlepiej, ale da się żyć.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    A co za problem wrzucić do torby/plecaka mały pędzelek, ściereczkę mikrofibry i buteleczkę czyściwa?

  8. #8

    Domyślnie Odp: Filtry Hoya

    Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Właśnie zapłaciłam za te filtry i mam nadzieję że będą mi dobrze służyć. Pozdrawiam wszystkich Poli

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •