Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 96
  1. #21
    pebees
    Gość

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Dobre ślubne zdjęcia, bez względu na to co mówi Adam Trzcionka.

  2. #22

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Cytat Zamieszczone przez pebees Zobacz posta
    Dobre ślubne zdjęcia, bez względu na to co mówi Adam Trzcionka.
    Puchabery nie zareagował, więc w takim razie poproszę ciebie, zacny pebeesie - czy mógłbyś w kliku słowach, odnosząc się do poszczególnych zdjęć, napisać, co w tych kadrach/ujęciach jest dobrego? co cię w nich ujmuje, szarpie za serce, porusza, wzrusza, za co warto docenic te zdjęcia. bardzo proszę. może uległem jakiemuś zaślepieniu. może nie wiem gdzie sedno, gdzie sztuka, gdzie ten zryw, wykwintne rzemiosło. czy chodzi o to zdjęcie z gazetą? czy o to w wyskoku? buziak w tłumie? stojąca w bramie? nie wiem. chodzę i pytam... ja jak najbardziej szanuję, że tobie się te zdjęcia podobają. ale napiszże mi proszę, co w nich widzisz. nie musisz, ale może zechcesz.

    radzik słusznie zauważył - autor wątku bezceremonialnie zrugał kol. tymancjo, samemu prezentując absolutnie nic lepszego. najlepszy, najzywszy z tych kadrów to 10, reporterska, solidna fota. plenerowa reszta to, prócz portretów, pozbawiona emocji, lekkości i spontaniczności odtwórcza mutacja tego, co widziałem na dziesiątkach stron. sorry, tak to widzę.

  3. #23
    pebees
    Gość

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    Puchabery nie zareagował, więc w takim razie poproszę ciebie, zacny pebeesie
    Ależ nie musisz ze mnie kpić
    - czy mógłbyś w kliku słowach, odnosząc się do poszczególnych zdjęć, napisać, co w tych kadrach/ujęciach jest dobrego?
    W poszczególnych nie, ogólnie już napisałem - dobre ślubne zdjęcie.
    co cię w nich ujmuje, szarpie za serce, porusza, wzrusza, za co warto docenic te zdjęcia.
    Nic. To są zwykłe dobre ślubne zdjęcia.
    bardzo proszę. może uległem jakiemuś zaślepieniu. może nie wiem gdzie sedno, gdzie sztuka, gdzie ten zryw, wykwintne rzemiosło. czy chodzi o to zdjęcie z gazetą? czy o to w wyskoku? buziak w tłumie? stojąca w bramie? nie wiem. chodzę i pytam...
    Sztuka? Jak to gdzie - kolejna sztuka odbębniona, w sensie wesele czy tam ślub. I resztę napiszę na koniec *
    ja jak najbardziej szanuję, że tobie się te zdjęcia podobają. ale napiszże mi proszę, co w nich widzisz. nie musisz, ale może zechcesz.
    Wskaż miejsce, gdzie napisałem, że mi się te zdjęcia podobają. Bo nigdzie tak nie napisałem.
    radzik słusznie zauważył -(..)plenerowa reszta to, prócz portretów, pozbawiona emocji, lekkości i spontaniczności odtwórcza mutacja tego, co widziałem na dziesiątkach stron. sorry, tak to widzę.
    No i tak jest, czy ktoś temu zaprzecza? Są zdjęcia, są dobre (w miarę technicznie), i nic więcej ze ślubu nie potrzeba

    * reszta
    Teraz nie będę pisał wszystkiego, ale wspomnę tylko - wiem o co Ci chodzi, naprawdę. To 'wszystko', czego nie piszę tutaj opiszę w innym poście, gdy zobaczę zdjęcia profesjonalnego fotografa ze ślubu, na którym byłem gościem, a że pić nie mogłem, to .. wziąłem aparat Ogólnie mam tam kilka zdjęć, z których jestem naprawdę zadowolony, które mi się podobają, z różnych względów.
    Tobie chodzi o takie zdjęcia, które będą sztuką (jakby kto jej nie pojmował) samą w sobie - pokazujące wszystko tak, by dało się poczuć powiew wiatru na plenerze, czy szczęście pani młodej. Nie wymagaj tego jednak za 1000 czy nawet i 2000 zł, w tym album i płyta

  4. #24

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Panowie, proszę o komentowanie zdjęć, a nie osób Adama, Radzika, Puchbearego czy kogokolwiek innego. Zachowanie niektórych udzielających się w wątku najlepsze nie jest, ale nie jest to miejsce do komentowania ZACHOWAŃ forumowiców, tylko ZDJĘĆ okreśłonego forumowicza.

    Moim zdaniem zdjęcia są bardzo ok, nie są wybitne, ale są dobre. Szkolna ocena dobry +. Wady - za dużo skosów (co już wytknięto), PSowe nienaturalne niebo (na 100% dodane w obróbce bo potem jest kolejne zdjęcie i widać jakies szare i nudne było w rzeczywistości).
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #25
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Puchabery
    Litości Ludzie....

    Adamie, nie zareagowałem bo cały dzień byłem w trasie. A teraz - po wypowiedzi kolegi Radzika - to już mi się zwyczajnie nie chce. Nie wiem nic o wypowiedziach autora w wątkach kolegi Tymancjo więc i do tego odnieść się nie mogę.
    Chcesz rozbierać zdjęcia na części składowe a ja odbieram je całościowo. Ty masz swoje zdanie a ja mam swoje. Jak pisałem wyżej - nie mam zamiaru wywoływać pyskówki a jeśli dalej będziemy to ciągnąć do tego dojdzie i dlatego EOT.

  6. #26

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    "Rzemiosło" i w tym wypadku starczy z nawiązką.
    Bardzo dobre podsumowanie.

    Mi osobiście zdjęcia się podobają i sam chciałbym mieć niektóre w swoich zbiorach.

  7. #27
    pebees
    Gość

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Cytat Zamieszczone przez Zbigniew Zobacz posta
    Mi osobiście zdjęcia się podobają i sam chciałbym mieć niektóre w swoich zbiorach.
    No to sobie je skopiuj, albo poproś autora, niech Ci podeśle...

  8. #28
    Gemini
    Gość

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Wracając do fotek... ogólnie całość całkiem dobra, a i Młodzi powinni być zadowoleni...
    1- nijak ślubne ...
    2- pomysł, kolory, kadr na duży +
    3- ciekawe, zle po co krzywe..?
    4- szkoda dłoni...diabeł tkwi w szczegółach
    5- bardzo dobre !
    6- nie rozumiem krzywizny, chociaz coś w sobie ma
    7- próbowałem... sorry, nie podchodzi mi ...
    8- bardzo na TAK! a moze BW
    9- normalnie ... warte duuużego piwka!
    10-może lepiej byłoby wejść do środka akcji?
    11-IMHO... ja bym ich ujął od przodu, albo zaczekał na zachód słońca
    12-nie kumam... ślub?
    13-bardzo na TAK!
    14-ładne
    15-lepiej pokazać skupienie na twarzy wpatrzonej w ołtarz... tu mnie łysina rozprasza... za bardzo rzuca się w oczy...
    16-OK...chociaż krzywy kadr fotki rozprasza...
    17-może się czepię, ale warto by tak kroczek w prawo... Młodego by było lepiej widać, a i Księżulo by był cyknięty
    18-nie rozumiem
    19-piękne... ozdobi album ...na +
    20-chyba za dużo drzwi... kadr warto przesunąć w prawo...

    Gratuluję całości i powodzenia następną razą

  9. #29

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Serdecznie dziękuję za tak liczne i wyczerpujące opinie, za mobilizującą krytykę, czytam i oglądam to co zostało przypisane do zdjęć, wyciągam wnioski, głęboko analizuję by poprawić i nie zmarnować tego co otrzymałem od Was, czyli wiedzy. Pomoże mi ona w dalszym poprawniejszym działaniu. Jeszcze raz serdeczne dzięki każdemu z osobna. DZIĘKUJĘ.

  10. #30

    Domyślnie Odp: Poproszę o ocenę moich zdjęć ślubnych. Debiutuję na forum.

    Cytat Zamieszczone przez puchbeary Zobacz posta
    Mam pytanie - coś cię boli? Możesz się ode mnie odstosunkować? Poza tym źle odmieniasz mój nick więc nie odmieniaj go wcale! Nie tykam ciebie "artysto" od czarno białych zdjęć więc ty nie tykaj mnie ok?
    Cytat Zamieszczone przez Radzik100 Zobacz posta
    Bierzesz aktywny udział w dyskusji więc nieuniknione jest odniesienie również do ciebie jakoś autorowi trzeba pokazać w fotografii drogę jedną i drugą. Podąży którą zechce. Skoro nie chcesz aby się odwoływać do ciebie nie bierz udziału w dyskusji.
    Kolega Radzik100 zapomniał trochę, jak sam reagował tutaj kiedyś na próbę rzeczowej oceny i szukał potem zemsty na pracach innych (a własne prace, obrażony - zdjął z forum). Mam nadzieję, że ten etap mamy za sobą?

    Nie wszystkie zdjęcia autora wątku rozumiem, ale może to z powodu mojej ciasnoty umysłowej. A te, które rozumiem - podobają mi się - nr 8, 11 i 20.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •