Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69
  1. #61

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Wypowiedź w sam raz na miarę moderatora.
    Jeśli chodzi o "wyzywanie od polaczków" to po prostu wpasowywuję się w daną mi tutaj rolę. Od zdaje się dwóch lat przylepiono mi nalepkę "zarozumiałego polako-jankesa" więc po prostu swoją rolę posłusznie odgrywam...
    Światło, wypowiedź jest taka aby pasowała do Twojego poziomu. A co do nalepki to sam ją sobie nakleiłeś i przestań opowiadać bzdury, że było inaczej. Robisz bardzo ładne krajobrazy, ale przy tym jesteś zdecydowanie bardziej zarozumiały niż "autorytatywny, nie znoszący sprzeciwu i używający wywyższającego tonu" Erie, który akurat mimo tego, że jest moderatorem to jest również normalnym człowiekiem.

    Na chamstwo mogę reagować albo jak moderator i zacząć wycinać głupie, prymitywne wypowiedzi z podtekstem rasistowsko-nacjonalistycznym (uuu w Stanach by Cię za to zjedli) albo odpowiadać w formie zrozumiałej dla Ciebie.

    EoT z mojej strony - baw się miło i jak chcesz dalej rozpowszechniaj swoje bzdury, wciąż jest mnóstwo naiwnych, którzy korzystają ze skalowania stopniowego, więc czemu by nie miało być kolejnych, którzy będą korzystać z metody 1,66667x skalowania, przeostrzania, skalowania w dół i czego tam jeszcze. Każda metoda może być dobra, jeżeli wie się dlaczego tak a nie inaczej działa.

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    P.S. Ponieważ zeszliśmy na poziom pyskówki, więc po przeczytaniu i przełknięciu, proszę cię o skasowanie trzech ostatnich postów, włączając ten (począwszy od twojej odpowiedzi w dół). Mój się nie kwalifikuje do skasowania bo jest merytoryczny, natomiast począwszy od twojej odpowiedzi merytoryka poszła z wodą w klozecie. Tak więc skasuj siebie samego jeśli masz wciąż honor i resztki obiektywizmu jaki przystoi moderatorowi.
    Tak, poziom zszedł paskudnie. Jednak widzę, że Twoja wypowiedź "jest merytoryczna" - pozwól, że zostawię dla potomności ją i moje komentarze. Chyba że inny moderator postanowi inaczej. Honoru jak widzisz nie mam za grosz, ale nie będę pozwalał aby ktoś pluł mi w twarz i nie będę twierdził że deszcz pada, tylko dlatego że jestem moderatorem.
    Ostatnio edytowane przez Erie ; 29-05-2008 o 08:27
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  2. #62
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Na chamstwo mogę reagować albo jak moderator i zacząć wycinać głupie, prymitywne wypowiedzi z podtekstem rasistowsko-nacjonalistycznym (uuu w Stanach by Cię za to zjedli) albo odpowiadać w formie zrozumiałej dla Ciebie.
    Sprawa stała się poważna. Zarzucasz mi rasizm, a postronni ludzie to czytają. Albo skasuj swój post z przeproszeniem, albo udowodnij mi ten rasizm.

  3. #63

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Sprawa stała się poważna. Zarzucasz mi rasizm, a postronni ludzie to czytają. Albo skasuj swój post z przeproszeniem, albo udowodnij mi ten rasizm.
    Światło, nie ja Ci zarzucam - ja na to reaguje (stąd ostrzeżenie), zgłoszenia są od ludzi z forum. Poczytaj sobie wypowiedzi i komentarze pod Twoimi uwagami o polaczkach, o łysych pałach itp.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #64
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Światło, nie ja Ci zarzucam - ja na to reaguje (stąd ostrzeżenie), zgłoszenia są od ludzi z forum. Poczytaj sobie wypowiedzi i komentarze pod Twoimi uwagami o polaczkach, o łysych pałach itp.
    OK, ja dostałem ostrzeżenie za post na temat brutalności i małej kultury krytyki na tym forum, zrobiłem to w sobie właściwy dosadny sposób, mam taki język i tyle, i taki będę miał, nawet jeśli te "łyse pały" to tylko takie symboliczne prowokacyjne określenie nic nie znaczące, i tylko to zostało zauważone. A gdzie meritum?
    Sailor w swoim czasie napisał wątek otwarcie i wprost wymyślający Amerykanów od głupków, post zupełnie niesprowokowany, i gdzie ostrzeżenie pod jego adresem? Ile razy nasłuchałem się drwin i oburzonych awantur że używam angielskich wyrażeń? Kochany, ja w ojczyźnie nie byłem 20 lat! Jak czytam tutaj większość młodzieży to życzę im aby mówili polszczyzną jaką ja używam po 20 latach!
    Ostatnio prowadziłem kampanię probującą zmusić forumowiczów do pozytywnej krytyki i rezygnację z krytyki negatywnej. Takiej krytyki jaka jest prowadzona wszędzie w cywilizowanym świecie. I dostałem prawie bana!
    Bo się przyczepiono do paru dosadnych słówek. Jak się obrażasz na "łysy kark" to może masz konkretny powód, bo inaczej to zarzut by spłynął po tobie jak po kaczce.
    A skąd się wzięło to sformułowanie? Otóż dla mnie fotograf to człowiek wrażliwy. Człowiek otwarty, tolerancyjny, z refleksyjną ciekawą duszą. A tymczasem w wielu przypadkach spotykam prymitywnych swojaków którzy się dorwali do sprzętu. A dla mnie fotografia to sztuka, pole dla wrażliwych. Dla mnie fotografia to forma poezji, literatury albo muzyki! I jak widzę gościa który dla mnie jest takim bezdusznym trzaskaczem zdjęć, to krew mnie zalewa!
    A gdzie słyszałeś z moich ust słowo "polaczek"? Daj mi jeden przykład!
    "Łyse karki", "gówniarze", to prawda, ale sorry, wpierw podaj kontekst tych sformułówań zanim je zaczniesz cytować.
    Ostatnio edytowane przez swiatlo ; 29-05-2008 o 09:13

  5. #65

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    OK, ja dostałem ostrzeżenie za post na temat brutalności i małej kultury krytyki na tym forum, zrobiłem to w sobie właściwy dosadny sposób, mam taki język i tyle, i taki będę miał, nawet jeśli te "łyse pały" to tylko takie symboliczne prowokacyjne określenie nic nie znaczące, i tylko to zostało zauważone. A gdzie meritum?
    Twoja dosadność jak ją określasz przekroczyła pewne normy uzwanane w cywilizowanym świecie za powszechne.

    Sailor w swoim czasie napisał wątek otwarcie i wprost wymyślający Amerykanów od głupków, post zupełnie niesprowokowany, i gdzie ostrzeżenie pod jego adresem?
    Nie czytałem tej wypowiedzi, nie mam zatem możliwości się do niej odnieść.

    Ile razy nasłuchałem się drwin i oburzonych awantur że używam angielskich wyrażeń? Kochany, ja w ojczyźnie nie byłem 20 lat! Jak czytam tutaj większość młodzieży to życzę im aby mówili polszczyzną jaką ja używam po 20 latach!
    Drwiny są nieodłączną częścią każdej społeczności, tego się nie da uniknąć. Ważne aby nie były napastliwe. Jeśli zaś chodzi o język to szczerze mówiąc sam Cię nawet chwaliłem za to, że po 20 latach bardzo dobrze posługujesz się językiem polskim, więc zarzut pod złym adresem.

    Ostatnio prowadziłem kampanię probującą zmusić forumowiczów do pozytywnej krytyki i rezygnację z krytyki negatywnej. Takiej krytyki jaka jest prowadzona wszędzie w cywilizowanym świecie. I dostałem prawie bana!
    Bo się przyczepiono do paru dosadnych słówek. Jak się obrażasz na "łysy kark" to może znaczy że taki jesteś, bo jeśli byś nie był to zarzut by spłynął po tobie jak po kaczce.
    I znów zaczynasz - co my TU w Polsce jesteśmy jacyś kurde małpoludy czy jak? Cywilizacji u nas nie ma? To że u Was się "pozytywnie krytykuje" nie oznacza, że jest to jedyny słuszny sposób krytyki. Ja się nie obrażam na "łysy kark", ale parę osób to zabolało. Akurat jeśli chodzi o długość włosów u mnie to bardziej przypominam hippisa albo beatlesa. Czy jak nazwę Cię za przeproszeniem "dupkiem" to też spłynie po Tobie jak po kaczce? Bo nie uważasz się za takiego? Chyba nie tędy droga.

    A skąd się wzięło to sformułowanie? Otóż dla mnie fotograf to człowiek wrażliwy. Człowiek otwarty, tolerancyjny, z refleksyjną ciekawą duszą. A tymczasem w wielu przypadkach spotykam prymitywnych swojaków którzy się dorwali do sprzętu. A dla mnie fotografia to sztuka, pole dla wrażliwych. Dla mnie fotografia to forma poezji, literatury albo muzyki! I jak widzę gościa który dla mnie jest takim bezdusznym trzaskaczem zdjęć, to krew mnie zalewa!
    O... i znów , nie możesz się pohamować? Tego właśnie ludzi nienawidzą wTwoich wypowiedziach. Niby o artyźmie, o wrażliwości, a słoma i prymitywizm z butów wychodzi.

    A gdzie słyszałeś z moich ust słowo "polaczek"? Daj mi jeden przykład!
    "Łyse karki", "gówniarze", to prawda, ale sorry, wpierw podaj kontekst tych sformułówań zanim je zaczniesz cytować.
    Bez jaj, szukać w archiwum nie będę, szczególnie że lubisz edytować swoje posty. Jednakże skoro inni ludzie też to zauważyli to raczej nie jest moja halucynacja.
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #66
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Mimo to lubię to forum bo jest polskie i ma w sobie coś z nałogu. Ile razy sobie przysięgałem że brutalność krytyki na tym forum jest dla mnie przeszkodą nie do stolerowania i pora pójść gdzie indziej, ale nie ma takiego drugiego miejsca które by tak emocjonalnie związywało.
    Nie obiecuję że nie będę wyzywał od "łysych karków". Jak będę widział otwarcie negatywną krytykę, to będę agresywny, i to tak aby mocno bolało. Tak długo aż dostanę bana z forum. Bądź więc na to gotowy.
    A co do "artysty" to już to kiedyś wyjaśniłem. Artystą jest każdy kto chce być artystą. Nawet jeśli wszystko co potrafi to bazgrać po ścianie. Bycie artystą to stan duszy a nie fach w ręku czy w głowie. A nikt też nigdy nie mówił że artyści nie bluzgają. Oj, bluzgają!

  7. #67

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Mimo to lubię to forum bo jest polskie i ma w sobie coś z nałogu. Ile razy sobie przysięgałem że brutalność krytyki na tym forum jest dla mnie przeszkodą nie do stolerowania i pora pójść gdzie indziej, ale nie ma takiego drugiego miejsca które by tak emocjonalnie związywało.
    Nie obiecuję że nie będę wyzywał od "łysych karków". Jak będę widział otwarcie negatywną krytykę, to będę agresywny, i to tak aby mocno bolało. Tak długo aż dostanę bana z forum. Bądź więc na to gotowy.
    A co do "artysty" to już to kiedyś wyjaśniłem. Artystą jest każdy kto chce być artystą. Nawet jeśli wszystko co potrafi to bazgrać po ścianie. Bycie artystą to stan duszy a nie fach w ręku czy w głowie. A nikt też nigdy nie mówił że artyści nie bluzgają. Oj, bluzgają!
    Cieszę się, że lubisz to forum. Ja je wręcz kocham (to jest dopiero nałóg). Pierwsza rzecz rano to włączenie monitora i forum nikona.

    Nikt nie będzie Cię banował za krytykę, jedynie możesz dostać ostrzeżenie jezeli będziesz dalej miał podobne wycieczki osobiste jak przy tych nieszczęsnych łysych pałach i polaczkach. Gdybyś w ten sposób napisał o narodzie wybranym już byś był w USA towarzysko skończony, ale o naszym narodzie można spokojnie pisać co się chce, prawda?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  8. #68
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    Gdybyś w ten sposób napisał o narodzie wybranym już byś był w USA towarzysko skończony, ale o naszym narodzie można spokojnie pisać co się chce, prawda?
    Ultranacjonalizm jankesów jest dla mnie najgorszą cechą tego narodu. Wszelkie wymachiwanie flagą i tzw patriotyzmy to dla mnie źródło całego zła na całym świecie. Podobnie jak religia. Ale tutaj wkraczamy znowu w niebezpieczny temat, więc go zakończmy zanim go rozpoczniemy. Zwłaszcza że dla mnie pora spać.

  9. #69

    Domyślnie Odp: Prosta i efektywna metoda ostrzenia

    Hahaha no patrz... Metoda stosowana ode mnie od dawien dawna ma swoją nazwę, historię i twórcę... No ładnie, nie przypuszczałem, że coś takiego można nazywać metodą XYZ.... Tak na prawdę to wystarczy trochę bawić się Photoshopem i mieć jakieś doświadczenie żeby samemu to wiedzieć....

    A tak poza tym, to zrobiliście spory OffTopic i aż dziwię się, że nie zostało to od razu ukrócone :P

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •