Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Witam,

    Świetnie podane zdjęcia! Ikony są przepiękne a biorąc pod uwagę zainteresowania mojej Pani ( pisanie ikon), to na pewno tam pojedziemy w najbliższy długi weekend. Niesamowity klimat tam panuje i bardzo dobrze to uchwyciłeś!

    Ile trwa zwiedzanie tej ekspozycji? Chodzi mi o wielkość zbioru tam zgromadzonego (tak mniej więcej )?

    Pozdrawiam,
    AMI
    Ostatnio edytowane przez AMI ; 11-05-2008 o 12:12
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  2. #12

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Tak mniej więcej? Jakieś 45 minut do godziny, ale moge się trochę mylić, bo na zegarek nie patrzyłem, a szczęśliwi (fotografowie również) czasu nie liczą. Lepiej wybierzcie się tam w dzień powszedni, żeby było mniej ludzi. Nasz przewodnik był dość chętny do więcej niż standardowych dyskusji. Myślę, że Oni są zadowoleni, jak ktoś się interesuje ekspozycją, a nie tylko przelatuje jak burza i byle szybciej na obiad - czyli jak typowa szkolna wycieczka.
    Jacek

  3. #13

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Na zyczenie JK:

    monastyr w Supraślu:


    pałac Buchholtzów:

    Pozdrawiam:
    Andrzej

  4. #14

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Monastyr prezentuje sie rewelacyjnie, kawał budowli. Zwieńczenie budowli jest chyba młodsze od reszty?
    Trzeba tam pojechać nie ma co .

    Pozdrawiam,
    AMI
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  5. #15

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Jeśli chodzi o cerkiew,to została odbudowana od zera.Została wysadzona przez niemców w 1944.
    Pentax

  6. #16

    Domyślnie Odp: [relacja] Supraśl

    Cytat Zamieszczone przez AMI Zobacz posta
    Monastyr prezentuje sie rewelacyjnie, kawał budowli. Zwieńczenie budowli jest chyba młodsze od reszty?
    Trzeba tam pojechać nie ma co .

    Pozdrawiam,
    AMI
    Obawiam się, ze możesz byc zawiedziony - Supraśl nie jest niestety zbyt atrakcyjnym turystycznie miejscem. Ten monastyr jest co prawda dość ciekawy, ale są na Białostocczyźnie znacznie ciekawsze miejsca.
    Pozdrawiam:
    Andrzej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •