Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie d80 dziwny dzwiek

    Mam pyt gdy po paru dniach urzywania mojego nowego nikona d80 usłyszalem dziwny dzwiek ale gdy lampa jest podniesiona tego dzwieku nie ma co to moze byc aparat mam od niedawna i nie mam pojecia co to moze byc ? prosze o pomoc z gory dzieki

  2. #2

    Domyślnie Odp: d80 dziwny dzwiek

    a moze dzwonic mogą jeszcze sanki-ograniczniki lampy które nie sa spasowane na sztywno z wiadomych powodów

    przy podniesionej lampie nie dzwonią bo są napięte to moze byc to ktos moze mi pomoc i sprawdzic w swojej 80-tce

  3. #3

    Domyślnie Odp: d80 dziwny dzwiek

    a nie dzwoni Ci przypadkiem coś na kształt latającej śrubki we wnętrzu korpusu?

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=17663
    Ostatnio edytowane przez Erie ; 05-05-2008 o 01:36
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #4

    Domyślnie Odp: d80 dziwny dzwiek

    Sanki same z siebie nie dzwonią. Chyba, że te zimowe jak zjadą w dół i w coś przywalą. Jeśli już pytasz o sanki w aparacie to napisałbyś z jaką lampą walczysz. Zakładam, że coś próbujesz walczyć z lampą, inaczej sanki z plastykową zaślepką nie mają szans ani prawa dzwonić (albo czas iść do laryngologa z uszami).

    Korzystając z jasnowidztwa i dobrego humoru: SB-600 i SB-800 mają lekkie luzy po zamontowaniu w sankach. Zablokowanie ich bolcem nie eliminuje tych luzów. TTTM --> Ten Typ Tak Ma.

    Przeczytaj FAQ. Nie pierwszy raz zadajesz podstawowe pytanie. Używaj szukajki na forum. I litości: używaj SŁOWNIKA! Firefox czy Word a także kupa innych darmowych programów do sprawdzania pisowni. Kropki, przecinki a minimum znaki zapytania.

  5. #5

    Domyślnie Odp: d80 dziwny dzwiek

    Wiem ze aparat ma czujnik położenia aparatu ale nie o ten dzwiek mi chodzi,problem dotyczy dzwieku ktory dochodzi gdy lampa wew nie jest podniesiona bo gdy jest podniesiona tego dzwieku nie ma i dlatego pyt sie co to moze byc ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •