Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61
  1. #11

    Domyślnie

    miałem takiego od urodzenia,przyklejony.Patyczek do czyszczenia uszu i juz niema.Na sucho to zrobiłem.A odkurzacz to dobry pomysł bo samo dmuchanie grucha to jak przysłowiowa Agata. Z kata w kat , a z katów potem na matryce i tak w koło. Ssać ssać

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Warszawa - Kabaty
    Posty
    72

    Domyślnie

    ale jak to ssać?
    jakoś tego nie rozumiem... podłączyć wąż tak aby zasysał i wsadzić go do puszki??

    A co do patyczka: czy on mi nie porysuje filtra??
    D300 i kilka szkieł. Ciągle się ucze

  3. #13
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    z patyczkami to radzę uważać..ja tego wole jednak nie próbować...bo potem co??---->serwis...a co do ssania...kupujesz wężyk igielitowy tak z 1metr..bo całym obwodem rury to nie za bardzo...wężyk ma średnice np 1 cm i łatwo można nim manipulować...jak masz jakieś końcówki do odkurzacza to podłączasz taką do której łatwo Ci będzie przymocować wężyk i oklejasz taśmą klejącą żeby się trzymało i żeby powietrze nie uciekało a końcóweczka ładnie ssa...ssanie regulujesz odkurzaczem i finito...ciężko lustro trzymać skierowane w dół i ssać...możesz to zrobić w łazience...tam jest najmniej kurzu...kładziej aparat dziórą do góry i wysysasz ciężki syf..a jak jakieś coś na jego miejsce się pojawi po czyszczeniu to łatwo wtedy wydmuchasz...u mnie się sprawdziło...nawet dziś
    instagram.com/darkroomnightlife

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Warszawa - Kabaty
    Posty
    72

    Domyślnie

    gdzie taki wężyk można kupić?
    D300 i kilka szkieł. Ciągle się ucze

  5. #15
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    kup w sklepie dla majsterkowiczów...a jak nie będą mieli to się spytaj gdzie można kupić to pewnie powiedzą...to są groszowe sprawy
    instagram.com/darkroomnightlife

  6. #16

    Domyślnie

    w sklepach motoryzacyjnych, przewód paliwowy np. 8 mm wewnątrz. Patyczkiem musiałem bo pedzelek bobrowy nie chciał pozamiatac. Patyczek oczywiście nowy wyjety z pudełeczka ,nie z ucha

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2005
    Miasto
    Warszawa - Kabaty
    Posty
    72

    Domyślnie

    ale czy takim patykiem filtra nie porysuję??
    D300 i kilka szkieł. Ciągle się ucze

  8. #18

    Domyślnie

    mówimy o takim z watka na koncu.Spokojnie to nie galaretka ale jeśli nie musze to nie dotykam niczego. Najcześciej wqrza mnie zasyfiona matówka,ona to ma zdolności do łapania paprochów ale na szczescie tego nie ma na fotach ale oko drażni.

  9. #19
    Gaduła Awatar cypherdid
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    bydgoszcz/gdańsk/warszawa
    Posty
    1 141

    Domyślnie

    NIE DOTYKAĆ FILTRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!osobiście nie radzę
    instagram.com/darkroomnightlife

  10. #20

    Domyślnie

    mówimy o tym kaloryferze żeberkowym nad matrycą takim czarnym ?

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •