Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie d300+zapis zdjęć na karcie aparatu

    mam takie pytanie, na ktore nie moge sobie sam odpowiedzieć, ani instrukcja aparatu mi nie pomaga. aparat tworzy foldery na karcie: od 100ND300 do 104ND300, z czego zdjęcia zapisywane sa tylko w ostatnim. wiecie, jak sobie z tym poradzić? chodzi mi o to, zebym nie musial za kazdym razem, kiedu zrzucam zdjęcia z aparatu, wykasowywac pustych folderow. niech mi tworzy jeden folder ze zdjęciami.

  2. #2

    Domyślnie Odp: d300+zapis zdjęć na karcie aparatu

    cos mi sie wydaje ze musisz dobrze poszperac w ustawieniach -nazw folderow itp lub uzywasz kilku kart.
    D750|Z16|N20|T24-70/2.8|N85|2xQ30|Q60|

  3. #3

    Domyślnie Odp: d300+zapis zdjęć na karcie aparatu

    Po zlokalizowaniu karty jako dysk NIKON D300 + kolejna literka, komp pokazuje wewnątrz folder DCMI, w środku jest kolejny kolejny : 100ND300.
    Domyślnie , jeśli nie grzebałeś wcześniej w ustawieniach banków, tworzony jest wyłącznie ten folder. Kolejne : 101,102,103, są tworzone dla banków B,C i D.
    Kolejne tworzone są dla np. plików RAW, lub innych kart z których korzystasz
    Opcje masz dwie, albo ustawisz w menu tylko jeden folder dla wszystkich zdjęć, albo przed skopiowaniem sprawdź w którym folderze są zdjęcia - ustaw widok folderów na miniatury - i po otworzeniu go , zrzuć same zdjęcia do przygotowanego wcześniej folderu na kompie

  4. #4

    Domyślnie Odp: d300+zapis zdjęć na karcie aparatu

    nowakjacek, pewnie, że grzebałem menu jest bardzo rozbudowane, więc od razu zacząłem grzebać w bankach itp gadżetach.
    ...a gdzie to mogę odkręcić jakoś?

  5. #5

    Domyślnie Odp: d300+zapis zdjęć na karcie aparatu

    w menu fotografowania masz -> aktywny folder możesz sobie ustawić, w menu odtwarzania jest ->follder odtwarzania - wybierz ten sam. Powinno pomóc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •