Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Witam.
    Posiadam w/w program niestety w wersji ang. i mam problem jak utworzyć katalog z gotowymi do pokazu zdjęciami, aby go przegrać na płytę CD lub DVD. Wiem ,że są osoby korzystajęce z tego programu. Czy jest dostępna jakaś książka do nauki obsługi? Czy może mi ktoś pomóc stworzyc prezentację tym programem krok po kroku zakładając, że mam już przygotowany folder z obrobionymi i gotowymi zdjeciami w jpg. Mam za tydzień ślub znajomych i chciałbym im oddać zdjęcia na płycie, ale z jakimiś fajnymi "przejściami" , może z muzyką jak dam radę.
    Wspomoże ktoś jakąś radą?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  3. #3
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    mocno w skrócie. Otwierając program masz po lewej stronie przeglądarkę (folder list) w której odszukujesz swój folder ze zdjęciami. otwierając go miniaturki pokażą ci się niżej. Jeśli masz już przygotowane zdjęcia i sa one po kolei to zaznaczasz wszystkie i przeciągasz na timeline poniżej. ułożą ci się po kolei tak jak są w folderze i pokażą ci się miniaturki. w prawym dolnym rogu ustawiasz czas wyświetlania danego slajdu i podobnie przejścia - taki kwadracik między slajdami - standardowo jest chyba a-b. Klikając na ikonkę motionu na timeline otworzysz okno wyboru stylu przejścia - IMHO tylko kilka tak naprawdę się do czegoś nadaje znaczna cześć to takie "wieś śpiewa i tańczy" . Później pod ikonkami zdjęć na timeline masz linię soundtrack gdzie dodajesz muzykę - dwuklik na nim pozwoli ci dodać piosenki - otworzy się osobne okno do tego. Później pozostaje ci tylko edytować fade iny i fade outy - jest do tego osobny guziczek w tym dodatkowym oknie dodawania melodii - pamiętaj że tam gdzie skończy się jedna piosenka zaczyna się druga - nie masz możliwości ustawienia dziur. Zapisujesz całość. Jak już masz cały projekt to na górnym pasku narzędzi masz coś co zwie się "create output" tam już jest wybór co i jakie chcesz otrzymać. W dużym skrócie to tyle. Pobaw się programem bo jest mocno intuicyjny i szybko idzie załapać.
    Ostatnio edytowane przez puchbeary ; 27-04-2008 o 22:47

  4. #4

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Dzięki za podpowiedzi.
    Wszystko pięknie, ale wcześniej zacząłem coś kombinować i zniknął mi ten pasek z ikonkami na dole i nie wiem jak do niego powrócić - nie mam do czego w związku z tym przenieść zaznaczonych zdjęć z foldera - brak mi chyba intuicji ...

  5. #5
    puchbeary
    Gość

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    window/show/slidelist.timeline albo alt+f1

  6. #6

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    o.k -działa
    do tego momentu daję radę he he - skoro już wyprostowałem to co zawaliłem to pociągnę resztę jutro
    dzięki serdeczne

  7. #7

    Domyślnie Odp: Pro Show Producer-jak stworzyć prezentację

    Spróbuj może klawisz TAB, a jak całkiem linia zniknęła to ALT+F1. A poza tym, to jak napisał kol. puchbeary, kombinuj, program jest naprawdę prosty i intuicyjny... kwestia cierpliwości i samozaparacia.

  8. #8

    Domyślnie

    a wie ktoś może czy w ProShow Producer jest mozliwość wstawienia ruchomego tła pod slajdy w postaci jakiegoś klipu video, dajmy na to w formacie avi czy jakimkolwiek innym.. jezeli tak to w jaki sposob?
    Przekonwertuj avi. na mov.

    A tu: http://choicebackgroundsserver.com/ masz za free ruchome backgroundy do Proshow.


    Kalina masz wersje demo.
    Ostatnio edytowane przez Czereśniak ; 16-03-2009 o 23:14

  9. #9

    Domyślnie

    Mam do Państwa więc pytanie.
    Gdzie w Polsce kupiliście Pro Show Gold i Pro Show Producer bo szukam po necie i klapa.
    Pełno jest wersji demo ale nie wiadomo komu i ile zapłacić za pełne nowe wersje.
    A tak dokładnie to czym się różnią te dwa programiki "Gold" i "Producer"????????????????
    Czy prezentacja na którymś ma lepszą jakość zdjęć.

    Pomóżcie bo mnie zalewa już to szukanie. Dzwoniłem do kilku sklepów komputerowych z oprogramowaniem i nikt ich nie zna.
    Ostatnio edytowane przez Ciacho ; 21-03-2009 o 19:04

  10. #10

    Domyślnie

    w swoim czasie tez szukałem i... skończyło sie zakupami u źródła
    pozdrawiam
    ff

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •