Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1

    Domyślnie Problem z NEF w Photoshop CS

    Witam.
    Zainstalowałem sobie PS CS i mam problem z otwieraniem NEF-ów.
    Wyświetla mi się komunikat o takiej treści :
    COULD NOT COMPLETE YOUR REQUEST BECAUSE IT IS NOT THE RIGHT KIND OF DOCUMENT.

    Przeglądarka zdjęć w CS nie pokazuje również danych o zdjęciu w zakładce Metadata.
    Proszę o pomoci ewentualne sugestie.
    Jeżeli ktoś z Was może mi doradzić jak tego SC "spolszczyć" to też będę wdzięczny.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  2. #2

    Domyślnie

    Kod:
    Link został usunięty ze względu na jego niekompatybilność z nową wersją forum.
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  3. #3

    Domyślnie

    Sprawa załatwiona pomyślnie, dziękuję
    Chciałbym go tylko jeszcze przejęzyczyć na PL
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #4

    Domyślnie

    obawiam się, że jedynym sposobem na spolszczenie jest zakup polskiej wersji PS CS.
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2004
    Miasto
    Góra Kalwaria
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biadzi
    obawiam się, że jedynym sposobem na spolszczenie jest zakup polskiej wersji PS CS.
    To już pojawiła się polska wersja CS? O ile wiem jeszcze jej nie ma. Pozdrawiam.
    Tomek

    F90X|MB-10|MF 26|Fuji S1|AF 20 2,8D|AF 35-70 2,8D|AF 28-85D|AF 50 1,8|70-210 4|SB28

  6. #6
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  7. #7

    Domyślnie

    Witam

    Polska wersja jest o tyle fajna że jak podczas uruchamiania przytrzymamy ctrl to mamy wybór czy ma się uruchomić PL czy EN. Po angielsku przydaje się podczas testowania tutoriali z sieci - większość po angielsku.

    Tomek
    deczysta

  8. #8

    Domyślnie

    no i po kilku latach pracy z angielską wersją ciężko się przestawić na polskie terminy. n.p.: 'Rasteryzuj' albo 'Zdefiniuj wzorek'.
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  9. #9

    Domyślnie

    No TAK albo "Zapisz dla Weba"

    Tomek
    deczysta

  10. #10

    Domyślnie

    A mam do Was jeszcze jedna prośbę, właśnie sie bawię pierwszymi zdjęciami zrobionymi wreszcie w NEF. Jestem w pozytywnym szoku jeżeli chodzi o mozliwości pracy w nefach. Ale pojawił sie problem z jego zapisaniem gdyż chciałem w jpg a nie ma takiej możliwości
    W jakim rozszerzeniu najczęściej zapisujecie swoje fotografie aby później je przeglądać na minitorze? Domyślam się,że nie w raw bo sa strasznie "ciężkie". Ja akurat teraz potrzebuje parę zdjęć w JPG i nie umiem tego tak zapisać. Pomocy
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •