Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    no brat :P "młody" w opisie do zdjęcie to ja :P

  2. #12

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    Cytat Zamieszczone przez nikoniara Zobacz posta
    http://plfoto.com/1533109/zdjecie.html
    ktoś Ci pomysł podwędza
    Mizerna próba :P Poza tym Merol lepszy od Suzuki
    D80 + N18-70 + N50 + SB600

  3. #13

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    Cytat Zamieszczone przez Adagio Zobacz posta
    Mizerna próba :P Poza tym Merol lepszy od Suzuki
    Hehe... ale Suzuki moje, a merol niestety nie... :P

  4. #14

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    Cytat Zamieszczone przez cinek85 Zobacz posta
    Obróbka.
    Sprowadziła się do wywołania plików *.nef do formatów jpg.
    A czemu do JPG, a nie do jakiegos bezstratnego formatu? Ja rozumiem, ze miedzy JPGiem 100% a np. TIFFem, niby nie widac wielkiej roznicy, ale po co juz na poczatku pracy psuc sobie material? JPG to finalnie juz -- do konkretnego uzycia lub do zrobienia odbitki, ale do pracy nad tym?
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  5. #15

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    Cytat Zamieszczone przez stig Zobacz posta
    A czemu do JPG, a nie do jakiegos bezstratnego formatu? Ja rozumiem, ze miedzy JPGiem 100% a np. TIFFem, niby nie widac wielkiej roznicy, ale po co juz na poczatku pracy psuc sobie material? JPG to finalnie juz -- do konkretnego uzycia lub do zrobienia odbitki, ale do pracy nad tym?
    W sumie racja... A szczerze, to komp mi ledwo nefy śmiga, a co dopiero z tiffami. Faktycznie jednak lepiej na początek zapisać do jakiegoś bezstratnego formatu...
    Dzięki Stig za tą uwagę.

  6. #16

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    Cytat Zamieszczone przez cinek85 Zobacz posta
    W sumie racja... A szczerze, to komp mi ledwo nefy śmiga, a co dopiero z tiffami.
    Ale to przeciez nie ma zadnego znaczenia. Otwarty w Photoshopie TIFF i JPG zajmuja dokladnie tyle samo pamieci i tyle samo mocy procesora potrzeba na prace z nimi. TIFF czy JPG -- w tym kontekscie roznia sie jedynie wielkoscia pliku -- po otwarciu sa takimi samymi zestawami pikseli (co najwyzej JPG troszke "skaszaniony").
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #17

    Domyślnie Odp: [TUTORIAL] GrubaTechnika Promo

    no to żeś mnie uświadomił sprawdziłem właśnie... heh człowiek jednak rodzi się głupi :P dzięki.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •