Close

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilus Zobacz posta
    skanowane w labie, chyba tragicznie nie jest ? zmiejszone na 1600 px
    no i po co mi cyfrówka??

    do mnie już idzie coolscanik, ten z trzema zerami... mam nadzieję, że rychło nauczę się za jego pomocą wyciągać ze slajdów wszystko, co się da
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    no i po co mi cyfrówka??
    Ja już kiedyś Ci mówiłem dlaczego

    Wolę slajd oglądać na ścianie niż go skanować...
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #33
    photoatelier
    Gość

    Domyślnie

    witam...a ja w temacie epsona v700..nosze sie z zamiarem kupienia...szukam osób posiadającyh lub skanujących na nim, jakie efekty, opinie..pozdrawiam

  4. #34

  5. #35

    Domyślnie

    Olo, a jak jest z ramkami załączanymi do skanera? Przymierzam się do V750, ale opinie w sieci o epsonowych ramkach do małego obrazka są nieciekawe - ponoć się gną i można zapomnieć o równym ułożeniu paska do skanowania. Niestety nie mam gdzie pooglądać tego skanera w sklepie.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  6. #36

    Domyślnie

    można sobie poradzić w ten sposób http://www.betterscanning.com/scanni...s/vseries.html, ale to kolejny wydatek. Sam przymierzam się do V700 i czytając opinie w sieci liczę się z dodatkowym wydatkiem.
    alexanderkozłowski ::: Nasza... Strona

  7. #37

    Domyślnie

    nie wiem skad te opinie
    moze v700 ma inne ramki ale moje z v750 sa sztywne. miekkie sa zamykaczki ale chyba po to by sie nie zlamaly przy otwieraniu. dla mnie nie ma tego problemu. moze dla innych jest

    swoja droga ja jestem dosc bezproblemowym i szybko adaptujacym sie czlowiekiem, wiec moje opinie sa niemiarodajne.

    olo
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #38

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rabijki Zobacz posta
    nie wiem skad te opinie
    moze v700 ma inne ramki ale moje z v750 sa sztywne. miekkie sa zamykaczki ale chyba po to by sie nie zlamaly przy otwieraniu. dla mnie nie ma tego problemu. moze dla innych jest

    swoja droga ja jestem dosc bezproblemowym i szybko adaptujacym sie czlowiekiem, wiec moje opinie sa niemiarodajne.

    olo
    I o opinię takiego człowieka mi chodziło, dzięki.
    And I am not frightened of dying. Any time will do, I don't mind.

  9. #39

    Domyślnie

    Przydatna rzecz. Skanowałem epsonem v500 i efekty naprawde dobre.

  10. #40

    Domyślnie

    Podłączę się do tematu. Czy ktoś może mi powiedzieć jakiej wielkości odbitki da się uzyskać ze skanów z V750? Mam na myśli maksymalny rozmiar.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •