Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Jaki plecak na codzień

    Szukam niezbyt dużego fajnego plecaka na codzień na uczelnię, który miałby osobną komorę na aparat i 2 obiektywy i osobną komorę otwieraną od góry, do której mógłbym włożyć parę zeszytów A4 i różne takie pierdoły, potrzebne na uczelnię. Dobrze by było jakby mieścił się do niego również laptop 15 cali. Oglądałem Lowepro CompuDaypack, który gabarytami byłby nawet ok, jednak jak dla mnie wygląda tragicznie, jak jakiś tornister pierwszoklasisty. Ktoś ma jakiś pomysł na coś takiego?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Lowepro Fastpack, ostatnio przymierzalem w sklepie i zastanawiam sie czy nie zmienic mojego Slingshota wlasnie na Fastpack, ma to samo rewelacyjne rozwiazanie (wedlug mnie) z szynkim dostepem do aparatu a jednoczesnie mozna go noscic jak normalny plecak co przy dluzszych podrozach bedzie wygodniejsze niz jednoramienny Slingshot.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  3. #3

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Pewnie się powtarzam, ale Naneu Pro Alpha.
    Nie ma wprawdzie komory na laptopa, ale śmiało go tam zmieścisz.
    Nie wiem tylko, czy gabarytowo by ci odpowiadał.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Cytat Zamieszczone przez Yanluk Zobacz posta
    Lowepro Fastpack
    Oblukam, jedynie co widzę to ta komora na laptopa jest otwierana od boku, a wolałbym taką od góry, poprostu jest to dla mnie bardziej wygodne, jak wrzucę zeszyty i różne drobiazgi to lepiej widzę co gdzie jest i też tak nie wypada. Ale obejrzeć nigdy nie zaszkodzi
    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Naneu Pro Alpha
    Teraz dopiero sobie uświadomiłem że przedstawiciel jest w Poznaniu, to podjadę zobaczyć, bo nigdzie w sklepie nie widziałem.

    Dzięki
    Oczywiście jak ktoś jeszcze ma jakieś propozycje to z chęcią wysłucham

  5. #5

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Cytat Zamieszczone przez radekk Zobacz posta

    Teraz dopiero sobie uświadomiłem że przedstawiciel jest w Poznaniu, to podjadę zobaczyć, bo nigdzie w sklepie nie widziałem.
    Masz na myśli JTB Lighting (ta firma jest wymieniona na stronie Naneu)? To jest firma zajmująca się oświetleniem, na ich stronie nie ma żadnej wzmianki o tym, że zajmują się importem toreb foto...

    Jakkolwiek - daj znać, czy można tam cokolwiek zobaczyć Sam zastanawiam się nad torbą/plecakiem Naneu.

  6. #6
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Plecaki Lowepro dokładnie takie jakie chcesz .

    http://products.lowepro.com/product/...AW,2025,14.htm

  7. #7

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    http://www.cyfrowe.pl/aparaty/tamrac-adventure-7.html ja mam cos takiego od jakis 2mies i jest ok,a cena jak widzisz przystepna

  8. #8

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Cytat Zamieszczone przez spokospoko Zobacz posta
    Masz na myśli JTB Lighting (ta firma jest wymieniona na stronie Naneu)? To jest firma zajmująca się oświetleniem, na ich stronie nie ma żadnej wzmianki o tym, że zajmują się importem toreb foto...

    Jakkolwiek - daj znać, czy można tam cokolwiek zobaczyć Sam zastanawiam się nad torbą/plecakiem Naneu.
    Yyy, ale skoro sam jesteś ciekaw to przejadę się któregoś dnia i zobaczę

  9. #9

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Hmm, po dłuższy researchu chyba jednak zdecyduję się na Tamraca Adventure 7, o którym mówi Ginter. Torby Naneu wyglądają jakoś tak mało solidnie na zdjęciach.

    Ginter, dałbyś radę podesłać jakieś foty plecaka ze sprzętem i mógłbyś powiedzieć, jak duża jest górna komora? Dam radę zmieścić tam jakiś prowiant, książkę/gazetę?

  10. #10

    Domyślnie Odp: Jaki plecak na codzień

    Spokospoko, powiem tyle-może i Naneu wyglądają mało solidnie, ale są znacznie lepsze niż może się wydawać.
    Ja swój plecak (Naneu Pro Alpha) mam już 2 lata i nie było z nim żadnego problemu.
    Suwaki chodzą dobrze do tej pory, nic nie pyli i nadal jest bardzo wygodny i przestrzenny.

    Ale to twój wybór, ja nie namawiam.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •