Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
  1. #31

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    czysta v7. testy cureit'em dzis w nocy. A odwzorowac warunkow niestabilnosci w trybie awaryjnym sie nie da - bo zeby to zrobic azureus musi sciagac pliki a nie tylko byc wlaczonym.
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  2. #32

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    Tryb awaryjny z obsługą sieci nie złapie? Sterów do sieciówki pewnie będzie brak... w awaryjnym większość sterów się nie ładuje.
    Jeszcze tak myślę, że może odepnij jeden dysk, wyciągnij 3 kostki pamięci i poodpinaj napędy CD/DVD (minimum obciążenia).
    Zasilacz 400W ModeCom ale na bebechach Fortrona czy Feel'a? (fortron OK, Feel beee)
    Może jak system obciążony to jakieś piki w napięciu się pojawiają i karta np. przez to głupieje...?


  3. #33

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    nie umiem tego ocenic
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  4. #34

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    sterowniki do sieci to beda ale taka obsluga javy to juz pewnie gorzej. ja bym szczerze mowiac zaczal od postawienia systemu od nowa bo minal juz caly dzien a nadal nie wiadomo czy to nie zwalony system. co do kacperskiego to odinstalowac to w cholere.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  5. #35

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    odinstalowac - latwo powiedziec. ale co w zamian? do tej proy kaspersky zdawal sie byc najsolidniejszy..
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  6. #36

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    jasne ze latwo. kacperski jest do bani od dawna. co ? darmowy avira antyvir, platny nod32. juz avast jest lepszy od tego czegos.
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - S. Lem

  7. #37

    Domyślnie Odp: [problem] co to moze byc

    dzieki. zdaje sie ze jednak cos pomoglo bo objawy ustapily. Odnosze wrazneie ze to cureit naprawil sytuacje - wyrkyl 2 lub 3 wirusy i od tamtej pory jakby spokoj.

    dzieki za pomoc
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •