Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    volvo, widzę ze masz dobrze..... polityka Cie nie interesuje i jesteś zdrowszy... przecież Samoobrona teraz bije rekrody popularności
    D50 + T28-75 f/2.8 + N50mm f/1.8 + SB900 + trochę gratów
    http://galeria.grzesiek.info/

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzechoo
    volvo, widzę ze masz dobrze..... polityka Cie nie interesuje i jesteś zdrowszy... przecież Samoobrona teraz bije rekrody popularności
    właśnie dlatego, że Samoobrona bije rekordy popularności to polityka mnie już nie interesuje... szkoda gadać bo robi się OT

  3. #23

    Domyślnie

    no własnie a ja patrze na to wszystko, serce bije coraz bardziej (i to na pewno nie z miłości do lidera samoobrony p. Andrzeja L.) tylko ze strachu, jestem pełen obaw i ciągle chodzi mi po głowie nazwa tego publicystycznego programu "Co z tą Polską" ??
    D50 + T28-75 f/2.8 + N50mm f/1.8 + SB900 + trochę gratów
    http://galeria.grzesiek.info/

  4. #24

    Domyślnie

    trzeba wyjechać do NY ... przynajmniej sprzęt foto będzie tańszy, ubezpieczyć będzie można na rozsądnych zasadach i z daleka nie będzie słychać o wybitnych poczynaniach Rządu RP ... ale druga opcja jest taka, że zapisałem się do PO i zobaczymy co to będzie

  5. #25

    Domyślnie

    Wg mnie ubezpieczenie bagażu będzie pasowała większości z nas.
    Część z nas pewnie myśli o tym jak udowodnić, że sprzęt został skradziony, czy inne podobne obawy dot. niedowierzania ubezpieczyciela. Ale jeśli (puk puk) coś się wydarzy, to jestem pewny, że zeznając na policji będziemy BARDZO realistyczni i każdy nam uwierzy. Adrenalina będzie wręcz tryskać do okoła! Na samą myśl zaczynają mi się trzęść ręce

    A jeśli chodzi o wymóg podróży... wystarczy utrzymywać, że spacerowaliśmy sobie właśnie na dworzec i mieliśmy w planach króciutką podróż w celu popstrykania w oddalonym o kilkadziesiąt km pięknym parku Krótka podróż to też podróż, a w końcu nawet największa podróż zaczyna się od pierwszego kroku, od którego to zaczyna działać nasze podróżne ubezpieczenie jakże cennego bagażu

    Ja jestem skłonny zapłacić te 4% za odrobinę spokoju.
    Wolałbym w razie "W" dbać przede wszystkim o swoje zdrowie, a dopiero w drugiej kolejności próbować ratować mienie.
    D70s | N 18-200 VR | S 30 1.4 HSM | SB800 | Orion Trekker II ...oraz trochę pamięci i prądu
    www.impreZjonizm.prv.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •