Close

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 90
  1. #1
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie [relacja] Moje Chiny...

    Zbieralem sie z zalozeniem tego tematu przez dobre 3 tygodnie [jak nie dluzej ]...

    Niektorzy z Was wiedza, ze przebywam w Chinach Kiedys z tej okazji zalozylem watek na cyberfoto, w ktorym opisuje czasem moj pobyt w Azji. Mial byc to watek fotograficzny ale ze wzgledu na to, ze wielu przegladajacych w Chinach nie bylo, dorzucilem pare tekstow zeby rozjasnic sytuacje

    W watku aktualnie jest ponad 1300 zdjec i jakies 60 tekstow [lepszych i gorszych - z akcentem na to drugie ]. Zeby nie pisac za duzo [bo wszystko jest tam] to zapraszam chetnych do obejrzenia [sukcesywnie, bo obejrzenie wszystkiego na raz moze byc skomplikowane ] tego co tam powstalo... Czesc zdjec widzieliscie na forum...

    Tu klik!

    Watek jest informacyjno-ogladajaco-czytajacy Komentarze mile widziane.

  2. #2

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Fajnie by było, jakbyś tutaj też powklejał fotki i opisy
    Jakoś ciężko mi się biega po obcym forum i komentuje tutaj
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #3
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Pomysl, ze to ksiazka ktorej przerzucic sie nie da poza tym moderatorzy by mnie zlikwidowali jakbym przerzucil tu 60 stron Dasz rade
    I mozesz komentowac tam

  4. #4

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Na razie jestem na 6 stronie z 63 (!) i już wiem, że MUSZĘ mieć sigmę 10-20
    Zdjęcie miasta nocą przepiękne, idę dalej oglądać.
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar octopus
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Poznań, Konin
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Znalazlem Twoj watek na forum canona pare dni temu, przebrnalem przez niego w jeden dzien i jestem zachwycony, odwalasz kawal dobrej roboty, pokazalem go znajomym, wszyscy jednoglosnie: wypasik!

    Marzy mi sie taki wyjazd juz od paru miesiecy, pracuje z chinczykami i gadam z nimi o Chinach i ich kulturze jak glupi do oporu, pewnie maja juz mnie dosyc Widzieli kilka Twoich zdjec i co niektorzy poznawali niektore miejsca

    Gratuluje wyjazdu i oczywiscie kadrow, takie reportaze inspiruja.

    pozdrawiam

  6. #6
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Grover, mam nadzieje, ze nie obciazysz mnie kosztami tej Sigmy

    octopus, na forum Canona? Nigdy tam nie dawalem tego linka, mam nadzieje ze chodzilo Ci o Cyberfoto bo inaczej bede musial zrobic porzadek na CB dzieki wielkie za mile slowa... i mecz ich [w sensie Chinczykow] - po to sa zeby ich meczyc

    A ja jeszcze tylko powiem - polecam przeczytanie tekstow, troche ich jest ale mysle ze warto...

  7. #7

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    shaolin no nie wiem nie wiem, 16 strona i co raz bardziej się na nią napalam, w BH kosztuje koło 1,1k pln, więc dosyć kusząca cena. Jak masz za dużo kasy i ochotę na sponsoring (szkła) to bardzo chętnie Cię obciążę
    Co do tekstów to właśnie czytam o Twoim powrocie do Chin w 2007 roku, bardzo ciekawe Zazdroszczę podróży i zdjęć.
    Idę dale czytać.
    Ostatnio edytowane przez Grover ; 17-04-2008 o 10:54 Powód: a takie tam
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  8. #8

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Ha 26 strona i wczorajszy dzień w firmie stracony
    Super zdjęcia z HK i opis historii przerzucania stolicy Chin
    Wczoraj już prawie prawie tą Sigmę zamawiałem...
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar octopus
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Poznań, Konin
    Posty
    64

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Grover, mam nadzieje, ze nie obciazysz mnie kosztami tej Sigmy

    octopus, na forum Canona? Nigdy tam nie dawalem tego linka, mam nadzieje ze chodzilo Ci o Cyberfoto bo inaczej bede musial zrobic porzadek na CB dzieki wielkie za mile slowa... i mecz ich [w sensie Chinczykow] - po to sa zeby ich meczyc

    A ja jeszcze tylko powiem - polecam przeczytanie tekstow, troche ich jest ale mysle ze warto...
    Teksty rowniez czytalem, dla mnie bomba, przyznam, ze czasami juz mialem dosc (dluugiee ) ale dalem rade. Moj blad chodzilo mi o Cyberfoto, nie wiem czemu myslalem o Canon-forum

    Chinczycy sa sympatyczni u mnie w robocie, sami nawet proponowali czy czasem nie przywiezc D300 lub jakies szkielko jak beda jechac na wakacje w rodzinne strony

    pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie Odp: Moje Chiny...

    shaolin a jaką puszką robisz zdjęcia?
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •