Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: Sony alfa 350

  1. #11

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    dokładnie, chce Sony to niech kupuje Kazda marka ma swoje zalety i wady i każdy powinien wybierać pod kątem swoich zastosowań i preferencji. A co za różnica jakie logo ma sprzęt, byle być zadowolonym
    Nikony

  2. #12

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    jak macie komentowac to... ;/
    Ostatnio edytowane przez m_a_j_k_e_l ; 19-04-2008 o 20:21
    REMONT

  3. #13

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Cytat Zamieszczone przez m_a_j_k_e_l Zobacz posta
    ...więc jak znajde czas pożycze alfe350 i i d80 od znajomego z FJ i zrobie testy...
    niezbyt dobrze się chwalić, że znajomy z FJ pożycza sprzęt do testów, a potem w sklepie kupuje się używki, szczególnie, że można trafić na kogoś komu nieobce jest kierownictwo FJ (któremu taki proceder bardzo nie odpowiada)

    pozdrawiam
    Erie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  4. #14

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez m_a_j_k_e_l ; 19-04-2008 o 20:22
    REMONT

  5. #15

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Cytat Zamieszczone przez m_a_j_k_e_l Zobacz posta
    Sory za złe odebranie- pracownik FJ ma alfe350 ale nie bylo go wtedy aby o nim opowiadac wiec testowalem tego z półki! Zaś moj kolega powiedzial, że pewnie pozyczylby mi do takiego oto testu! A d80 nie posiadam- zapewne pozycze go od kogos z forum na pare h. Co do A700 to mojej kobiety kuzyn jest w jego posiadaniu i raz go mialem w rekach. Kiedys chcial pozyczyc d200 to proponowalem zamiane na pare dni Do takie wymiany pewnie dojdzie i zobacze systen sony czy to warte

    Sory raz jeszcze, ale nie chcialo mi sie rozwijac powyzeszego posta bo byl juz wystarczajaco dlugi.


    Pozdrawiam
    Nie mam pojęcia czemu ale po przeczytaniu tego posta przypomniały mi się reklamy plusa: siostra twojej babki jest matką twojego ojca....... on to robi teraz ze wszystkimi......... ma trzysta godzin na pożyczanie w sieci..... . He he, taki mam humor trochę krzywy, sorki za offtop
    ...

  6. #16

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Cytat Zamieszczone przez Paweł.S Zobacz posta
    Nie mam pojęcia czemu ale po przeczytaniu tego posta przypomniały mi się reklamy plusa: siostra twojej babki jest matką twojego ojca....... on to robi teraz ze wszystkimi......... ma trzysta godzin na pożyczanie w sieci..... . He he, taki mam humor trochę krzywy, sorki za offtop
    I tak jesteś dobry, że cokolwiek zrozumiałeś z tego co napisał kolega m_a_j_k_e_l. Ja nie dostąpiłem tego zaszczytu .
    Pozdrawiam
    Marcin

  7. #17
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Eee tam i znów Walkman...

  8. #18

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    Kto chce to zrozumie: "ciut techniki i się gubisz"

    A napisałem głównie dla kolegi który założył wątek! Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci coś co nie możesz zrozumieć - po prostu nie czytaj, a będzie na pewno mniej takich szarpanin na forum. Pisząc kto ma co dotykałem, od kogo pożyczę to wyjaśniając musiałbym napisać A4. Pisząc A4 zakładam, że nie chcę się całości przeczytać więc...


    Pzdr.
    REMONT

  9. #19

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    A ja oczywiście dziękuje za ten teścik Sądze że te przykłady z reklamacją i kwestia wykonania aparatu będą wystarczającymi argumentami aby przekonać że jednak nie jest to rewelacyjny wybór :P teraz tylko co za miast tego w przystępnej cenie ale z live view.. hmm..
    D80 + N18-70 + N50 + SB600

  10. #20

    Domyślnie Odp: Sony alfa 350

    m_a_j_k_e_l


    ten twoj "test" jest jeszcze lepszy niz z opacznych pl. prosze zrob jeszcze porownanie z a700 (pewnie tez bedzie sie zle trzymalo, kupe reklamcji i zepsutych lcd ale i tak prosze prosze i nie zapomnij o darkach.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •