Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    Witam. Do D80 dostałem 4GB kartę pamięci. Jak się okazało mój czytnik nie jest w stanie przeczytać karty o takiej pojemności Najłatwiej będzie kupić czytnik nowy, ale narazie dam sobie na wstrzymanie. Chciałem ściągnąć zdjęcia z aparatu przez kabelek i tutaj rozczarowanie. Na oryginalnej płycie nie ma sterowników do mojego aparatu (albo aparat jest uwalony i nie da się przez USB czytać?). Mam tylko komunikat że urządzenie nie działa poprawnie. Sterowniki są do aparatów ktore instalator nazywa D1X. Czy są na sieci jakieś drivery do D80 bo kompletnie nic nie mogę znaleźć. Czy ktoś miał podobny problem?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    jaki masz system operacyjny?
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #3

    Domyślnie Odp: Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    w Picture Project jest wszystko co potrzeba do transferu zdjęć. W opcjach USB ( ustawienia osobiste/USB ) wybierz mass storage i postępuj zgodnie z instrukcją obsługi ( włączanie/wyłączanie )
    zakładam że masz winXP
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  4. #4

    Domyślnie Odp: Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    Witam.
    Faktycznie dziwne. Picture Project zgrał zdjęcia. W końcu zobaczył aparat, choć wcześniej kilkakrotnie wyświetlał że żaden aparat nie podłączony. Tak więc jest ok.
    Jednak jak wpinam aparat do USB WinXP pokazuje dymek - podłączone urządzenie jest uszkodzone. Najwidoczniej taki jego urok. Dzięki za szybką pomoc. Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie Odp: Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    a sprawdź co masz ustawione w menu aparatu, ustawienia (kluczyk) i tam masz USB i powinno być ustawione na "mass storage"
    D80, Tk 12-24/f4, T 17-50/f2.8, Tk 50-135/f2.8, N 70-300G

  6. #6

    Domyślnie Odp: Sterowniki do D80 - zdjęcia przez USB

    Windows XP nie czyta kart >4GB SDHC. Należy wgrać poprawkę o stąd: http://support.microsoft.com/kb/934428
    Ale to chyba nie u Ciebie skoro Picture Project zgrał zdjęcia.
    Ale nie zaszkodzi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •