Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Potrzebuję go głównie do zdjęć nocnych ( bardzo długie czasy ) Fajnie by było jakby był mały po złożeniu ale nie jest to priorytet. Najważniejsza jest stabilność, musi utrzymać Fuji S3 Pro ze słusznych rozmiarów szkłem, więc wagi jest trochę.. Co byście polecili za ok. 400-500zł ? Tańsze alternatywy mile widziane
    Ostatnio edytowane przez verus ; 12-04-2008 o 11:52

  2. #2

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Podpisuje się również pod pytaniem i dodam, że patrzyłem na firsta 6606 czy coś w tym stylu ale chybotają mu się nogi w każdym media markt-cie i saturnie bo myślałem, że to może to uszkodzenie przez los "dotykany przez setki ludzi nie ma tam za fajnie" No ale cóż dziwnie nie stabilny...Czytalem też na forum, że ktoś patrzył na niego i było to samo ale fajnie wygląda na masywny... jakis velbon, slik?


    Pozdrawiam
    REMONT

  3. #3
    Rozmowny Awatar ptero
    Dołączył
    08 2007
    Miasto
    Korków (dawniej Kraków)
    Posty
    371

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    a używana frotka z np. z głową 029 mk2...do najlżejszych nie należy, no ale można na niej byka powiesić, ja swoja dziabnąłem za 450 zł(ych)ze dwa lata temu
    Innych mrok pogardy okryje-Jak oni sami w haniebnym milczeniu-ołtarze pradawne ojców porzucili-siebie,dzieci swoje i rasę-na zatracenie skazując-prochy wasze to już wiatr i niepamięć!

  4. #4

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Manfrotto 055PROB
    sprzęt mieszany ciągłe zmiany

  5. #5

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Cytat Zamieszczone przez m_a_j_k_e_l Zobacz posta
    Podpisuje się również pod pytaniem i dodam, że patrzyłem na firsta 6606 czy coś w tym stylu ale chybotają mu się nogi ... Pozdrawiam
    Egzemplarz który oglądałem był bardzo stabilny ale w końcu pod wpływem http://www.forum.nikon.org.pl/showth...636#post259636 zamówiłem GoldPhoto.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Macie sprzęt za parę tysięcy złotych a szkoda wydać kasę na statyw? Manfrotto 055PRO i nic niżej tego.

  7. #7
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Macie sprzęt za parę tysięcy złotych a szkoda wydać kasę na statyw? Manfrotto 055PRO i nic niżej tego.
    Zgadzam się z kolegą :P i dodam jeszcze , że jest wiele opcji zakupu po rozsądnych cenach Manfrotto ( byle by nie prosto z Italii ofc ) Statywy Slik tez sa bardzo ciekawe http://slik.com.pl/
    Pozdro !
    Ostatnio edytowane przez Motorniczy ; 12-04-2008 o 10:39

  8. #8

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    jak koledzy wyżej Manfrotto 055Xprob albo bez X ale trudniej go kupic

  9. #9

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Który z kolegów polecających Manfrotto używał innego statywu np. GoldPhoto, Silka lub Firsta ( nie mówię o marnych tanich i lekkich statywach ) i dopiero po jego fatalnej pracy i problemach z uzyskaniem ostrości kupił Manfrotto 055PRO ??

    Na każde pytanie o kupno budżetowego statywu pada jedyna słuszna odpowiedź ( jak kiedyś z kolorem Forda )

    W tej konwencji na pytanie o kupno lustrzanki od dzisiaj będę polecał Nikona D300 i N24-70

    Większość pytań ( w tym również 2 moje wątki ) zmierza do uzyskania odpowiedzi o tani, stabilny statyw a nie statyw z głowicą w cenie 1000 zł.
    I proszę nie piszcie że jak kogoś stać na D70s to go stać na Manfrotto.

  10. #10
    Motorniczy
    Gość

    Domyślnie Odp: Statyw +/- 500zł do zdjęć nocnych

    Cytat Zamieszczone przez waldek Zobacz posta
    Który z kolegów polecających Manfrotto używał innego statywu np. GoldPhoto, Silka lub Firsta ( nie mówię o marnych tanich i lekkich statywach ) i dopiero po jego fatalnej pracy i problemach z uzyskaniem ostrości kupił Manfrotto 055PRO ??

    Na każde pytanie o kupno budżetowego statywu pada jedyna słuszna odpowiedź ( jak kiedyś z kolorem Forda )

    W tej konwencji na pytanie o kupno lustrzanki od dzisiaj będę polecał Nikona D300 i N24-70

    Większość pytań ( w tym również 2 moje wątki ) zmierza do uzyskania odpowiedzi o tani, stabilny statyw a nie statyw z głowicą w cenie 1000 zł.
    I proszę nie piszcie że jak kogoś stać na D70s to go stać na Manfrotto.
    Nie mieszkamy w "białym" kraju tak , więc nie stać nas na produkt , który nie jest pewny . Dobry statyw można kupić od 300 zł a Manfrotto nie oznacza ceny 1000 zł UP. Radzimy a nie pokazujemy palcem Myślę , że o to chodzi aby pomagać ?

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •