Close

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678
Pokaż wyniki od 71 do 72 z 72
  1. #71

    Domyślnie Odp: gdzie dochodzić odszkodowania za ukradzione zdjęcia ???

    Witajcie

    Znalazłem sie w podobnej sytuacji co Vooda z tym ze ja robiłem zdjęcia na koncercie. nie będę opisywał całego zajścia bo sprawa wygląda bardzo podobnie. Piszecie żeby iść do notariusza... byłem i co... i nic !!! Notariusz powiedział ze pierwszy raz sie z taka sprawa spotkał i żebym poszedł na Policje bo to oni mogą zabezpieczyć dowody. Poszedłem opisałem całe zajścia i złożyłem zeznania i teraz policja ma zabezpieczyć dowody. Ja mam zrobić tez to samo. Nie mam zamiaru sie z nimi ciągać po sadach tylko nie chce aby usunęli zdjęcia ze strony a w sumie to z dwóch stron bo inaczej nie będę miał dowodów a z tego co czytam to żadne PrintScreny i tym podobne nie są wiarygodnym dowodem. taki wiarygodny dowód może zapewnić mi Policja podczas ewentualnej rozprawy skoro Notariusz powiedzal ze jego potwierdzenie dowodem w sprawie być nie musi. Jak już będę miał potwierdzenie od Policji o zwartości tychże dwóch stron wtedy będę sie kontaktował z zespołem i tu mam pytanie. Czy ktoś może ma wzór takiego pisma w którym zadam zadośćuczynienia za wykorzystanie moich zdjęć bez mojej wiedzy i zgody ?? Przydałoby mi sie do stworzenia własnego.

    Pozdrawiam
    Krzakq
    Nikoś D90 + D70 + T28-75/2.8 + N17-135 KIT + N50/1.8 + SB-800

    było N18-70 DX + SB-600

  2. #72

    Domyślnie

    Przypomne trochę temat. Vooda jak się sprawa potoczyła? bo jestem ciekaw. Coś się udało czy odpuściłeś?

Strona 8 z 8 PierwszyPierwszy ... 678

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •