Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    Amber, wypowiedz się czy 1 jest zdjęciem z obróbką czy zdjęciem rysunku... Bo jeżeli zdjęciem rysunku to zgadzam się z ANalfabetą.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  2. #12

    Domyślnie

    Przecież widać, że rysunek Miękki ołówek, większy format, dobre oko i dużo cierpliwości!

  3. #13

    Domyślnie

    No jedynka mnie tez zadziwia. Odwzorowanie i skala dokladnosci swiatla na buzi jest totalna. To mistrzowski portret albo za Analfabeta. Sam nie wiem, chociaz .. dzisiaj 1 kweitnia.. wiec...
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  4. #14

    Domyślnie

    ars, nie no gdzieś Ci zegarek uciekł chyba - dzisiaj jest 2 kwietnia
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


  5. #15

    Domyślnie

    W zwiazku z brakiem "dobrej woli" administracji (czytaj Piotr Milecki i moderatorzy) do rozwiazywania problemow, kategorycznie mowie NIE takiemu cwaniactwu!!!
    Chcesz sie poczuc, jak w Polsce? Porozmawiaj z Sailorem. Polecam! Swietna kuracja wstrzasowa!

  6. #16

    Domyślnie

    mziel ... no wiesz.. zapracowani czasu nie licza..co z tego ze 1 w nocy ..dla mnie to 1 kweicien
    "Używaj serca i umysłu po to, aby wspomagać siebie i bliźnich dobrym słowem, życzliwością i budzić w nich zachwyt dobrem."

  7. #17

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie

    Dlaczego miałbym podawac zdjęcie jako rysunek? Po co?

    I dlaczego jest tyle wątpliwości? Przeciez doskonale widać pociągnięcia ołówka i kredki conte, specjalnie nad głową i w dolnym prawym rogu zrezygnowałem z gładkiego cieniowania by nie było wątpliwości ze jest to rysowane.
    To jest rysunek, narysowany przeze mnie półtorej roku temu. Koniec pewnego, ołówkowego etapu

    Myslę ze niedowiarków przekona krótki traktacik na jego temat, przygotowany dla jednego z portali graficznych:
    http://ef.art.pl/index.php?p=10&a=2&id=4

    Ponizej dorzuce jeszcze dwie, "archwalne" prace:

    "Samotność" z przed 7 lat

    i "Jawa czy sen" - sprzed 13 lat - gdy zaczynałem przygodę z ołówkiem na studiach.

    Teraz, jak pisalem, zdecydowanie wolę jednak dynamiczne, bardziej kreatywne pastele

    pozdrawiam
    amber

  8. #18

    Domyślnie

    Po co Ci aparat ? R E W E L A C J A
    ......co ja moge wiedziec o foceniu ...NIC

  9. #19

    Domyślnie

    zauroczyłeś mnie swoimi pracami.Posiadasz umiejętność patrzenia i przenoszenia na "papier" emocji (masz tzw. oko i rękę) :P Ty po prostu masz talent
    myślę,że chyba każda kobieta marzy o takim portrecie z którego emanuje to "coś".
    rysuj, maluj, pokazuj.....
    Pozdrawiam Vesia Rzenno
    Wasze zdjęcia - moje emocje i wrażenia

  10. #20

    Domyślnie

    Amber, wisisz mi opłatę operacji szczęki... złamana w kilku miejscach.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •