Close

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 123

Wątek: 5D-(wydzielony)

  1. #21

    Domyślnie

    Wciaz akceptowalny poziom szumow. W D200 trzeba mierzyc na swiatla aby uzyskac porownywalny obraz. Dawaj jutro te bez. Ciekaw jestem. Jak bedzie pogoda i ja sie wypuszcze w miasto

  2. #22

    Domyślnie

    Cichy i Piotrze, nie zmontowalibyście jakiegoś sensownego testu porównawczego D200 i 5D? Tylko przy równoważnych szkiełkach (myślę że L-ka Canona byłaby niezbędna) - np. jakiś 24-105 L IS Canona i (niech będzie ...) 24-120 VR Nikkora? Albo lepiej 18-200 vr. No bo inaczej to nie ma co porównywać ...
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  3. #23

    Domyślnie

    Z przyjemnoscia. Co prawda z Cichym dzieli nas spora odleglosc (Poznan - Lodz) ale moze uda sie spotkac. Mysle ze jednak szybciej zrobimy to podczas targow. Mam tam kilkunstu znajomych dystrybutorow

  4. #24

    Domyślnie

    Miło by było ...
    Pozdrawiam - Grzegorz
    A co w torbie? D300 i trochę szpargałów

  5. #25

    Domyślnie

    Możliwe ze i ja będę na targach w czwartek. Wtedy równiez chętnie posłużę sprzętem (5d i parę L-ek - 24-70/85/135). Te szkła raczej nie są ograniczeniem dla matrycy, wiec będzie to dobrą miarą jakości obrazu z 5d. I nie będzie można zwalić na obiektyw w przypadku mydła

    Chętnie zrobię również kilka fotek d200.
    No i oczywiście będę miał przyjemność poznania kolegów z forum

    Pozdrawiam

    Amber

  6. #26

    Domyślnie

    Znakomicie. Odezwij sie prosze do mnie gdy zapadnie decyzja.

  7. #27
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 793

    Domyślnie

    te obiektywy ktore grzes wymienil nie sa wg. mnie równowazne tej L-ce canona.
    ich jakośc to taka raczej kitowa. Jeśli tylko matryca ma być ograniczeniem to przypnijcie coś lepszego.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #28

    Domyślnie

    Najlepiej zrobic porownanie dwoch body z Tamronem 28-75/2,8 - chcialbym cos takiego zobaczyc
    pozdrawiam Sebastian

  9. #29
    sv
    Gość

    Domyślnie

    Proponowalbym podpiac do nikona 17-55/2,8, a do Canona 24-70 L lub 24-105 L. Jakosc objektywow podobna.

  10. #30

    Domyślnie

    sven,
    No dokładnie dokładnie.

    Kompletnie nie rozumiem pomysłów porównywania 5D+24-105 i D200 +18-200.
    To podepnijmy do tego 5D odpowiednik 18-200 czyli L-kę 28-300mm f/3.5-5.6 L IS
    Oooooooo i to będzie porównanie możliwości aparatów.
    Albo 5d z 24-70
    I D200 z 28-70
    To to rozumiem…

    Swoją drogą jak wyszedł 18-200 to spodobał mi się z jednego powodu bo to jest właśnie powiedzmy to mniej wiecej odpowiednik tamtej L-li. Tyle że patrzcie ile tamta l-ka kosztuje a ile 18-200. Ten ruch Nikona akurat mi się spodobał…
    Pozdrawiam Marcin
    "Zdjęcie można zrobić wszystkim, tylko po co się męczyć skoro jest Nikon "
    "Oby piękno miało moc wzbudzania dobra..."

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •