Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51
  1. #1
    sobol
    Gość

    Domyślnie Lokalne serwisy sprzętu foto - adresy, opinie.

    Przerzuciłem tu kilka starych wypowiedzi na temat polecanych serwisów lokalnych. Jednak jeśli ktoś ma namiary na inne jeszcze punkty, to proszę wpisywać z takim opisem miejscowości, jak zastosowałem poniżej.

    pozdrawiam
    jakubs




    W Poznaniu, Poznań

    Spróbuj na os. Kopernika w centrum handlowym. Naprawiałem tam kiedyś Minoltę (powerzoom w obiektywie). Naprawili wyregulowali -po naprawie i kalibracji było lepiej niż za nowego. Czy wyczyszczą matrycę nie wiem. Naprawiałem u nich jeszcze cyfraka który wpadł do ogniska(długo nie leżał). Wycenili koszty naprawy (60% ceny nowego)i doradzili dać sobie spokój(nie mogą zagwarantować idealnej precyzji działania po naprawie) .
    Mogli przecież skasować i ściemniać jak to często się zdarza.
    Pozdro.
    Sobol
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 01-04-2008 o 09:59

  2. #2

    Domyślnie

    W Tarnowskich Górach, Tarnowskie Góry

    jest niejaki Mrachacz Dariusz prowadzący firme mdelektro. Wymienił mi swego czasu wyświetlacz LCD w Olku e-10 za dwie stówy (w cenie był wyświetlacz). Obiło mi sie o uszy, że naprawia migawy.
    (0-32) 768 20 33
    42-600 Tarnowskie Góry, Wojska Polskiego 3a lok.3
    pow.tarnogórski, woj.śląskie
    mdelektro@interia.pl
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 31-03-2008 o 20:54

  3. #3

    Domyślnie Lokalne serwisy sprzętu foto - adresy, opinie - zaczątek wątku

    We Wrocławiu, Wrocław

    Ktos z tego forum (niestety nie pamietam kto) polecal FONET ul.Kruszwicka 8a, Wroclaw
    Tel.071 359 32 70 lub 601 552 269. Czynne poniedzialek - czwartek od 10-17. Gosc para sie naprawą aparatow foto. Ja bylem akurat przejazdem, wiec skorzystalem z uslug tego goscia (czyszczenie filtra na matrycy).Po 1h oczekiwania odebralem wyczyszczony sprzecik . Jestem bardzo zadowolony z wykonanej uslugi.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 16-07-2008 o 03:06 Powód: pisownia

  4. #4

    Domyślnie Mechanik precyzyjny w Warszawie

    Witajcie,
    poszukuje namiaru na zrecznego mechanika w Warszawie. Do wykonania obejma do obiektywu 1000 mm. Zapewne toczenie i frezowanie w duralu. Anodowanie lub lakier proszkowy jako wykonczenie.
    Czy ktos z Was posiada moze namiary na taka osobe lub zaklad?

    pozdrowienia

    Ew. w Lodzi.

  5. #5

    Domyślnie Re: Mechanik precyzyjny w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez Karl
    Witajcie,
    poszukuje namiaru na zrecznego mechanika w Warszawie. Do wykonania obejma do obiektywu 1000 mm. Zapewne toczenie i frezowanie w duralu. Anodowanie lub lakier proszkowy jako wykonczenie.
    Czy ktos z Was posiada moze namiary na taka osobe lub zaklad?

    pozdrowienia

    Ew. w Lodzi.

    Najlepiej zwróć się do "ciecio7" z allegro. Super "precyzor" z niego i kontaktowy gość, mi dorabiał różne g...wna do mieszka i przejściówki do nikona. Z terminami różnie bo zaroąbany robotą i czernienie robi w innej firmie.

  6. #6

    Domyślnie Serwis foto w Wawie/ czyszczenie szkieł - gdzie ?

    Warszawa, w Warszawie

    Czy ktoś z szanownych zna jakiś godny zaufania serwis na terenie Warszawy gdzie ze spokojem ducha można oddać obiektyw do prania ?
    Oczywiście NP nie wchodzi w grę!

    I jak to było z cenami za czyszenie obiektywów ? od 80pln wzwyż ?
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 31-03-2008 o 22:38
    Leon

  7. #7

    Domyślnie

    W Warszawie, Warszawa

    Adam Bieniek
    Al. Jerozolimskie 113/115
    tel: 629-99-59
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 31-03-2008 o 21:28
    "Podchodź do tematu fotografowanego miękko, na czubkach palców. Ręka w aksamitnej rękawiczce, oko jastrzębia..."
    http://www.jbstudio.eu

  8. #8
    jAZZMAN
    Gość

    Domyślnie Naprawa obiektywów w Szczecinie

    W Szczecinie, Szczecin

    Mam problem, poszukuję ludka, który naprawia obiektywy w Szczecinie. Jestem z poza miasta i niestety mam urudniony dojazd (godziny pracy). Wiem że jest w Szczecinie osoba naprawiająca obiektywy; adres to Ul. Dunikowskiego, numer klatki to prawdopodobnie 14, 16 lub 18 - dokładnie nie wiem, jeśli ktoś ma numer telefonu to bardzo proszę o podanie go na forum.

    Dziękuję i pozdrawiam - jAZZMAN

    ---------------------------------------

    Właśnie sie dowiedzialem Dunikowskiego 22. jeśli kroś ma numer to bardzo prosze.

    ===================================
    ===================================

    UFFF znalazłem....

    Może komuś się przyda
    "Prakticar"
    FOTOGRAFICZNY SPRZĘT NAPRAWA
    70-123 Szczecin
    ul.Dunikowskiego 22
    091 4824637
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 31-03-2008 o 21:27

  9. #9

    Domyślnie Polecam OK SERWIS

    W Gdańsku, Gdańsk

    Witam Wszystkich, chciałbym podzielić się opinią na temat serwisu sprzętu foto www.okserwis.com.pl . A więc kupiłem Sigmę 70-200 HSM, w której niby nie działały przysłony od 16 w górę. Bylem z nią w serwisie sigmy, powiedziano mi że naprawa będzie kosztowała 440pln, więc pojechałem sprawdzić Mój stary serwis OK SERWIS w Gdańsku na Czarnym Dworze, w którym kiedyś za czasów analogów naprawiałem i czyściłem swoją optykę jak i aparaty. Na forum pojawiła się opinia, że skoro robią fotki i zajmują się serwisem to nie mogą być dobrzy lub coś w tym stylu, a więc Firma czynna od 8 do 16, co Panowie robią po 16 nie wiem może te fotki ale czy dobry serwisant nie może być dobrym fotografem...? ale do rzeczy, wpadam z Sigmą obsługa od lat ta sama i po około 3-4 latach zostałem rozpoznany termin odbioru był na 22 Maja, lecz ku mojemu zdziwieniu obiektyw był już naprawiony 5 dni przed czasem, jadę odebrać swoje cudo, pytam co było rozwalone, oczywiście nie była to przysłona a sprzęgło AF, więc pytam o cenę i tu znów bardzo mile zaskoczenie 122pln, za 2 obiektyw który nie nadawał się do niczego, nie skasowano Mnie ani złotówki za rozłożenie i skręcenie, po prostu usłyszałem tego nie da rady zrobić gdyż naprawa przekracza wszelkie możliwe normy i koszty, lepiej kupić nowy (bo rzeczywiście to fakt) a My za takie usługi nie kasujemy, jeśli naprawa ma przekroczyć pewną kwotę Panowie w OK Serwis odkładają naprawę i kontaktują się z Klientem czy kwota naprawy jest dla Niego akceptowalna. Powiem jedno powróciłem do tego Serwisu po około 3-4 latach i już Nigdy z niego nie zrezygnuję, Mój obiektyw został naprawiony, działa naprawdę skutecznie żadnych BF/FF szkiełka czyściutkie no i najważniejsze na usługę dostaje się 6 miesięcy pisemnej gwarancji, tak więc jestem już szczęśliwym posiadaczem sprawnej Sigmy HSM, do tego zaoszczędziłem 320pln w stosunku do serwisu Sigmy w Gdyni, więc na polarek zostało Po co przepłacać skoro można zaoszczędzić serwis ten polecił Mi kiedyś Gdański Fotograf reklamowy, zresztą nie tylko On wypowiada się pozytywnie na temat ich usług. cóż więcej dodać.... OK SERWIS jest naprawdę OK !!! Polecam wszystkim pozdrawiam Jaca
    Ostatnio edytowane przez jakubs ; 01-04-2008 o 15:16

  10. #10

    Domyślnie

    OK Service Gdańsk
    Gorąco polecam, kompetencja i uczciwość.
    Naprawili mi kilka rzeczy, o dziesiątkach, a może wielu więcej moich klientach tam skierowanych nie wspomnę...
    Ani jednego negatywa... super !!!
    Pozdrawiam
    Waldy

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. foto sprzętu do allegro
    By Natka in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 22:11
  2. Gdzie serwisy foto na śląsku?
    By MSFC in forum Aparaty cyfrowe kompaktowe - Coolpix
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 28-10-2006, 10:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •