Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    Dzięki, zadzwonię
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  2. #12

    Domyślnie

    I jak wiecie już coś więcej na ten temat?
    Sam zastanawiam się czy czasami nie iść, a kto wie, może kiedyś się przyda
    opis w fazie przygotowań ...

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabanos Zobacz posta
    a ile za ten kursik
    Czy to wazne ile.Jest on potrzebny każdemu kto zarabia na ślubach.A skoro zarabia to go stać,proste

  4. #14

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Od 18 do mniej więcej 20 będzie się ten kurs odbywał.
    Czy zdjęcia ile kasy nic nie wiadomo. W poniedziałek o 18 więcej informacji.
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  5. #15

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Wiem że otwierałem ten wątek i powinienem sie najlepiej orientować, ale nurtuje mnie jeden problem.
    Zabierac aparat na taki kurs, czy to bedzie bardziej gdzie stac zeby nie przeszkadzać, księdzu?
    D90+grip / N18-200VR / N35/2 / N85/1,8 / Falcon 8 / SB800
    Mariusz Filanowski - portfolio fotograficzne

  6. #16

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Cytat Zamieszczone przez Filan Zobacz posta
    Wiem że otwierałem ten wątek i powinienem sie najlepiej orientować, ale nurtuje mnie jeden problem.
    Zabierac aparat na taki kurs, czy to bedzie bardziej gdzie stac zeby nie przeszkadzać, księdzu?
    Byłem na takim kursie w Warszawie tydzień temu, nie musisz brać sprzętu, to jest tylko teoria

  7. #17

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Dzięki
    D90+grip / N18-200VR / N35/2 / N85/1,8 / Falcon 8 / SB800
    Mariusz Filanowski - portfolio fotograficzne

  8. #18

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Nie wiem jak u was.
    Ale wg mnie "so far so good". Ciekawi mnie jeszcze tylko jak to jest z terminowością tej legitki.
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar KONRADOO
    Dołączył
    02 2007
    Miasto
    Aleksandrów Łódzki
    Posty
    128

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Poprosiłbym o jakiś szerszy opis tego kursu......niestety nie dotarłem.....pier.... choroba mnie zmogła

  10. #20

    Domyślnie Odp: kurs dla fotooperatorów rejestrujących uroczystości religijne w Łodzi

    Kurs: 100pln i zdjęcie na maila trzeba przyszłać, uznawane na 100% w Łodzi, w innych prawdopodobnie też.

    Wczoraj- 1h rozmowy o zachowaniu się w kościele, o czym rozmawiać z księdzem, o czym z młodymi, na co zwracać uwagę, gdzie się ustawić (z wizualizacją z wykorzystaniem ludzi z sali). "jak zmieniać obiektywy stałoogniskowe na wyjeździe w Izraelu" I krótka wojna N vs C.

    Pytanie z sali:"Jak sobie radzić, jak wpadnie kurz do body podczas zmiany obiektywów w kościele?"
    Prowadzący:"Można sobie kupić Canona 450D, ma czyszczenie matrycy"
    Głos z sali:"I wyrzucić go po ślubie"

    2h- Ksiądz Ireneusz
    Omówienie mszy i miejsc, gdzie i kiedy można robić zdjęcia, kiedy młodzi stoją, klęczą, siedzą.


    Dzisiaj omawiany będzie na 1h ślub, na drugiej chyba przyjdzie jakiś gość z TVP3.
    Jutro - chrzest oraz wycieczka do katedry (pewnie omawiane będzie jak się zachować, skąd strzeleć itp.)
    D80/D700
    N24-70, N18-70, N50, N85, S10-20, S70-300
    SB-800

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •