Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    O Fit Image do zastapienia zwyklego image size -- pisalem juz na tym forum wielokrotnie...
    A co do szybkiego podzielenia katalogu zdjec na poziome i pionowe (np. do innych celow niz resampling), proponuje uzyc Bridge'a -- w koncu przeciez wszyscy uzytkownicy Photoshopa go posiadaja. W zakladce "Filtr" jest mozliwosc wybrania orientacji np. "landscape" -- co skutecznie ukrywa wszystkie pozostale w przegladanym katalogu. Wtedy wystarczy Ctrl+A i przeniesienie do innego katalogu.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    Stig: namówiłeś mnie właśnie na pierwsze odpalenie Adobe Bridge - no i rozczarowanie - myślałem, że sobie w karty pogram a to jest megawypasiona-wszystkomająca-kompletnieinteligentna sortownica do zdjęć.

    Rzeczywiście niezłe.

    Grzegorz

    Dodane:

    Działa to bardzo fajnie, ale czy da się zrobić tak by z jednego katalogu na karcie Bridge wykopiowywał mi JPGi w jedno miejsce a nefy w drugie (tak z automatu) bo że mogę zaznaczyć tylko jedne a potem drugie to wiem.
    Ostatnio edytowane przez gmoszkow ; 28-03-2008 o 02:46
    ---------------------
    Co Cię nie zabije to Cię wzmocni...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •