Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: IS, VR itd....

  1. #1

    Domyślnie IS, VR itd....

    Witam...
    Nie za bardzo wiedzialem w jakim dziale dawac tego posta wiec daje tutaj W tej chwili pisze prace licencjacka na temat "metody stabilizacji obrazu w aparatach cyfrowych". Materiałów głownie szukam w googlach jak sie latwo domyslec jednak jest to masakryczna katorga bo zawsze musze sie poprzebijac przez 14 milioniw sklepow internetowych Ocywiscie chodzi mi o "troszeczke" dokladniejsze dane niz te w reklamowkach fimowych. Szukam glonwnie na angielskio jezycznych stronach jednak ciagle w wiekszosci sa to powierzchowne informacje. Stad moje pytanie...zna ktos jakies ciekawe strony i takich systemach ?!
    No i jeszcze jedno...slyszal moze ktos co sie bedzie teraz dzialo z systemami A-Sh od Minolty (glownie tych z DSLrow) ? Soniak bedzie cos z nimi robil ?!
    z gory dzieki
    aparacik & oczko | Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  2. #2

    Domyślnie

    Żeś sobie wybrał temat Ci powiem. Teraz się martw.
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    slik3, weź kwit z uczelni, że taką pracę piszesz, angielski, i napisz do producentów. Jest spora szansa, że Ci pomogą, i to więcej, niż w necie znajdziesz

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar Keyser Soze
    Dołączył
    09 2004
    Miasto
    Oborniki Wlkp./Albion - Morecambe
    Posty
    85

    Domyślnie

    ...witam

    tu i tu masz oficjalne stanowiska Sony na nurtujaca Cie kwestie
    a tutaj cos o stabilizacji [i nie mam na mysli zadnego paktu (tfu!) ], powodzenia z praca...
    pozdrawiam, pshemo

    Minolta XD7 / D70

    "How do you shoot the Devil in the back? What if you miss?"

  5. #5

    Domyślnie

    Cichy jakby mogl to bym zmienil ale inni maja gorsze wiec nie placze mocno

    pebees tak wlasnie zrobilem w pierwszej kolejnosci. narazie powysylalem tylko do polskich...ale jakos nikt nic nie odpisuje. wiec spokojnie czekam...zapewne na dniach powysylam do glowych producentow

    Keyser_Soze - z tymi stanowiskami to dzieki wielkie szukalem tego...a ta stronka o stabilizacji to juz jakos na nia natrafilem ale i tak dzieki wielkie

    jakby ktos cos jeszcze przypadkiem upatrzyl to krzyczec glosno za co z gory thnx!

    pzdr
    aparacik & oczko | Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •