Close

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 126
  1. #11

    Domyślnie

    robilem kurs w zeszlym roku w Wawie ,
    KURS NIC NIE KOSZTUJE
    , trzeba wg uznania ... ewentualnie wplacic charytatywnie ( na dom opieki mlodej matki )
    ja wplacilem 100 zl , ale mozna ile sie chce

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Ku...a ile?
    Kurs jest dla tych co zarabiają na ślubach.Nie rozumię twojego zdziwienia. 300pln jednorazowo za możliwość bezstresowego focenia na ślubach to chyba mały wydatek.W końcu za takie zdjecia bierze się kilka razy wiecej..

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez YOZ Zobacz posta
    Kurs jest dla tych co zarabiają na ślubach.Nie rozumię twojego zdziwienia. 300pln jednorazowo za możliwość bezstresowego focenia na ślubach to chyba mały wydatek.W końcu za takie zdjecia bierze się kilka razy wiecej..
    Yoz dzięki za sprowadzenie mnie na ziemię Masz rację!

    Jak znajdę chwilkę to podjadę i zrobię - może kiedyś się przyda.

  4. #14

    Domyślnie

    To jak jest w końcu z terminowością tego oświadczenia? Jest ono bezterminowe czy jednak trzeba powtarzac go co jakis czas? PS. pomimo tego, że się na tym zarabia cena 200-300 czy też wiecej złotych jest ciut za wysoka, bo przecież nie jeden z nas pomimo tego, ze nie foci slubów chciał by miec taki świstek by nie raz podczas jakichś większych uroczystosci miec możliwosc pofocic bezproblemowo.
    E-3,ZD14-54,ZD40-150,S30,FL50,FL50R,FL36R + trochę gratów... i oczywiście F65

  5. #15

    Domyślnie

    chyba czytac nie umiecie panowie
    KURSY SA BEZPLATNE
    przynajmniej byly w zeszlym roku

  6. #16

    Domyślnie

    Dobra, zobaczy się na miejscu.
    Ja się wybieram.
    Jeśli tak, to będę miał 200 zł w kieszeni.

  7. #17

    Domyślnie

    mini 21 . zbieraj kase na koniec kursu , dostaniesz na karteczce dane na wplate charytatywna ... na przedostatnich zajeciach

  8. #18

    Domyślnie

    Rozumie jednak,że to z jakiego miasta się przyjedzie nie ma znaczenia i kurs trwa jeden dzień..

  9. #19

    Domyślnie

    na kurs niestety trzeba przyjechac bodajze dwa razy ...

  10. #20

    Domyślnie

    Kurczę, akurat 5 kwietnia wypada też Gala Boksu Zawodowego w Warce na którą chciałbym się wybrać.

    Czy ktoś z szanownych forumowiczów wybiera się na ten kurs?
    W grupie zawsze raźniej, a ja chętnie bym skorzystał.

Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •