Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 51
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adams Zobacz posta
    Jak można akceptować porysowania!!!! Bo jest taniej?
    Nigdy nie miałem porysowanych slajdów przez Rossmana. Przez Profilab i owszem.
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlopis Zobacz posta
    Adams, napisz proszę gdzie Ty oddajesz w Poznaniu slajdy do wywołania
    Dokładnie jak napisał Szymony, wolam sam, jak chcesz to moge czasem Twoje dorzucić do koreksu
    Zeiss (N)Ikon www.grenlandia2010.pl
    Pozdrawiam
    Adam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wlopis Zobacz posta
    Adams, napisz proszę gdzie Ty oddajesz w Poznaniu slajdy do wywołania
    Witam

    Na ul. Nowowiejskiego 6 w ccs można dać mają znak Q-labu ale niestety będą robili tylko do końca kwietnia. Wywołanie slajdu to koszt 20 zł. Pozdrawiam.

  4. #14

    Domyślnie

    ja do foto jokera, to chyba tez jest CeWe foto czy jakos tak, do Niemca wywożą. ostatni tylko w rynne zwinięte są, ale chyba w ramkach sie naprostują, mam nadizeję. za 9,90 chyba.
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez galu44 Zobacz posta
    CeWe foto czy jakos tak, do Niemca wywożą.
    Tak było w istocie, teraz chyba jednak wszystko u nas robią, dokładnie to chyba w Grudziądzu.
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  6. #16
    Gaduła Awatar wlopis
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Swarzędz koło Poznania
    Posty
    1 198

    Domyślnie

    Fajnie że w tym wątku dostępne są informacje o zakładach i osobach fizycznych, Adams, które wywołują materiały odwracalne, jak to się kiedyś mówiło. Idzie wiosna trzeba włożyć jakiś filmik i naświetlić w tej starszej fotograficznej technologii, przetestować ostatni nabytek N85/1,8 aż trudno w domu wysiedzieć.
    SLR/FX/DX/ N/24/35/50/85/SB800/SB600/NX2

  7. #17

    Domyślnie

    A coś wysyłkowego możecie polecić,sprawdzone oczywiscie,może być ze skanowaniem lub bez.Też mnie korci slajdzik.Narazie ,,mrozi,, się w lodóweczce .Jak biore analoga to aż mi sie ręce trzęsą.Coś w tym chyba jest
    F80,MB-16,N.35-70 2.8 D D90 ,MB-D80 N. 17-55 2.8 G IF ED AF-S,N. 60 2.8 G ED Micro,N. 80-200 D ED NEW, SB-900, 055PROB+486RC2+MBAG80,LOWEPRO NOVA 5 AW,KENKO-Macro,KENKO 1,4 DG
    Grupa ,,SABAT,,

  8. #18

    Domyślnie Odp: Wywoływanie slajdów - ranking labów

    No to ja z uporem maniaka dodam Foto Biel w Warszawie (mają stronę www). Ostatnio rzadko robię E-6 (tylko 6x9 i 4x5") ale w erze przedcyfrowej to zdarzało się kilkadziesiąt rolek tygodniowo u nich zostawiać. Zawsze byli najlepsi i tansi niż "na mieście".

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    śląsk i zagłębie
    Posty
    198

    Domyślnie Odp: Wywoływanie slajdów - ranking labów

    Cytat Zamieszczone przez marekon Zobacz posta
    A coś wysyłkowego możecie polecić,sprawdzone oczywiscie,może być ze skanowaniem lub bez.Też mnie korci slajdzik.Narazie ,,mrozi,, się w lodóweczce .Jak biore analoga to aż mi sie ręce trzęsą.Coś w tym chyba jest
    ręce to mogą się trzęść po czymś innym
    spróbuj na na www.fotoland.pl z Chorzowa, Q-lab choć miewa wpadki we postaci porysowań

    pozdr
    Przemo K.
    F801s/ELAN7/C5DMk2 + szkła

  10. #20

    Domyślnie Odp: Wywoływanie slajdów - ranking labów

    Cytat Zamieszczone przez przemo_k Zobacz posta
    ręce to mogą się trzęść po czymś innym
    spróbuj na na www.fotoland.pl z Chorzowa, Q-lab choć miewa wpadki we postaci porysowań
    pozdr
    Nie nazwałbym tego wpadkami, odebranie nieuszkodzonego slajdu z tego laboratorium to jak trafienie szóstki w lotto.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •