Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Co zrobić żeby przywrócić miniaturki?

    Ekhm... no więc. Zainstalowałem pewien program do Nefów, ale mi się nie spodobał, więc go odinstalowałem i przywróciłem możliwość uruchamiania NEFów w PSie, problem w tym że zamiast miniaturki mam taką oto ikonkę

    Ma ktoś może pomysł jak to zrobić żeby było dobrze?

    Pozdrawiam

    Edit: pomyliłem działy jakby któryś z modów mógł przenieść do oprogramowania to bym był bardzo wdzięczny, sorki za kłopot
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  2. #2

    Domyślnie

    kliknąc prawym przyciskiem myszki wybrać "otwórz za pomocą" na samym dole "wybierz program" z listy wybrać PS a następnie zakliknąć mały kwadracik z opisem "zawsze używaj wybranego prog......" i powinno działac

  3. #3

    Domyślnie

    tak też zrobiłem na samym początku, ale nie podziałało
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  4. #4

    Domyślnie

    Metod jest kilka.
    Najłatwiejsza.
    W eksplorerze wciskasz Lewy Shift i prawym klawiszem klikasz na zdjęciu.
    Pojawia się opcja Open With - w wersji polskiej "Otwórz Z" lub coś podobnego
    Ustaw poprzedni program. W XP o ile pamętam jest jeszce kwadracik - pamiętaj.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    tak też zrobiłem na samym początku, ale nie podziałało
    Explorer
    Tools
    Filder Options
    File Types

    i wykasować biezący program dla NEF
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #6

    Domyślnie

    hmm... a jak tego nefa znaleźć? w rozszerzeniach (pierwsze okienko) nie mam, w drugim też zdaje się
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    hmm... a jak tego nefa znaleźć? w rozszerzeniach (pierwsze okienko) nie mam, w drugim też zdaje się
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  8. #8

    Domyślnie

    nie mam nic takiego hmm... masz jakiś inny pomysł?
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GrzegorzPPP Zobacz posta
    nie mam nic takiego hmm... masz jakiś inny pomysł?
    Tak, kupić podręcznik do nauki systemu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #10

    Domyślnie

    z pewnością byłby pomocny, ale po co mam kupić podręcznik, jak użyję go tylko do tej jednej rzeczy?
    Fuji S5 PRO || Delta ND200S || D70s || Delta ND70s || F80 || N18-200VR || N28-100 || SB-800 ||

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •