Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: !tutoriale

  1. #31

    Domyślnie

    Ja też mam pomysł, sciągnijcie sobie program iTunes, kliknijcie na "iTunse store" w tym programie i wyszukajcie w dziale "podcasts" słowo "photoshop", otworzy wam się dosyć sporo różnych podcastów na temat photoshopa i niektore to typowo podcasty tutorialowe... oczywiscie zdecydowana większosc po angielsku, ale mając angielską wersje photoshopa nie wiem czy nie łatwiej korzystac z angielskojęzycznego tutorialu??
    Co wy na to? - osobiscie w ten sposob ucze sie krok po kroku obslugi Photoshop Lightroom (oczywiscie umiem sie nim z grubsza poslugiwac, ale szczegółowego wykorzystania uczę się wlasnie z podcastów).

    Może wystarczy dla nie znających języka angielskiego zrobić napisy to takich tutkow?

    Plusem podcastów jes to że subskrybując podcast - wszelkie nowe odcinki są automatycznie sciągane (jesli sobie tezo życzymy) polecam spróbować!
    D300s, D800, N80-200 f/2.8, N50 f/1.8; T17-55 f/2.8, SB900, Samyang 24 T1.5, Samyang 85 T1.5
    | tobiks flickR

  2. #32
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2007
    Miasto
    Tarnowo Podgórne
    Posty
    138

    Domyślnie

    No to zaczynamy od konkretów.

    Dla zainteresowanych pracą z GIMP-em, opracowałem kolejny poradnik, który może potwierdzi tezę, że GIMP v2.4 może coraz więcej.
    Motto:
    Pytanie zadane na forum:
    W GIMP-ie jest możliwość zastosowania profili ICC. I teraz Pytanie:
    Czy mam zrobić : "Convert ..." Czy "Assign..." ....
    Nie odsyłacie mnie czasem do tekstów, bo przeczytałem większość w necie. (moje podkreślenie)
    Wytłumaczcie jak chłopu co dana funkcja robi i jak obrabiać zdjęcia w GIMP-ie z wykorzystaniem profili ICC


    Poniższy poradnik, zawiera w miarę kompleksowe wyjaśnienia.

    Zarządzanie kolorami w GIMP-ie oraz "Separate+ (CMYK)".

    http://zbyma.gimpuj.info/Zbyma_Co%20...IMP-ie_cz9.pdf

    Pozdrawiam

  3. #33

    Domyślnie

    zbyma fajne, ale jakbyś mógł to lekko opracuj ten tekst pod względem składu - czyta się to nieciekawie
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •