Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: !tutoriale

  1. #11

    Domyślnie

    No tak, ja też jestem za, tylko za wiele nie pomogę... Na PS'ie się tak dobrze nie znam ):

  2. #12

    Domyślnie bomba

    Jako poczatkujacy chetnie bym to widział. czasami człowiek siedzi pare godzin bo coś tam cos tam , a jak znajdzie stronkę gdzie jest dosłownie łopatologicznie wyjasnione to jest o wiele wiele prosciej. Na Forum są osoby o ogromnej wiedzy, tylko teraz kwestia czy podzielilyby sie swoja wiedzą ??? Założenię watkow np. " przygotowanie zdjęcia do labu", " podstawowa obrobka" czy "podstawowa ramka" az do bardziej skomplikowanych, pomogloby nie jednemu nie tylko z poczatkujacych. Przyklad moj z wczoraj - gdzies w necie spotkalem kiedys lopatologicznie rozrysowane jak zmniejszyc rozmiar zdjec "hurtowo" w programie IrfanView, woczywiscie nie zapisalem tego, a pozniej godzinami szukalem i oczywiscie nie znalazlem.
    Pomysl w/g mnie bardzo dobry, moze cos na podobe http://www.cyberfoto.pl/edycja-zdjec-ksiazka-on-line/
    Takie tam starocie

  3. #13
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dizaster Zobacz posta
    tak,ale chcialbym go zaktywizowac przez wyznaczanie ludzi
    niektorzy napewno cos napisza inni beda mieli to na sumieniu i tez wkoncu cos napisza

    Tez jestem ZA pomyslem, ale moja propozycja jest taka - zacznij od siebie i sam cos napisz. Ja tak sie nie moglem doczekac jakiegos tuta w sprawie studio. Petlilem sie, gubilem, ale wciaz szperalem i kombinowalem. Az w koncu cos tam se stworzylem. To moze nie tutorial, bo nie jest zwiazany z obrobka, bardziej taki HEND MEJD

  4. #14
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    I jeszcze jedno, tak mi teraz przyszlo do glowy
    Zbierac wszystkie tutki w jednym miejscu czyli tu. Jak tylko cos znajdziecie poza tym dzialem to od razu pisac do moda o przeniesienie. No jesli mod grzeszy czasem wolnym

    Bo tak to jest BURD** z tymi bardzo zreszta ciekawymi wskazowkami.

  5. #15

    Domyślnie

    Tutaj czasem można znaleźć ciekawe poradniki

    http://www.good-tutorials.com/tutori.../photo-effects
    Ostatnio edytowane przez Janis ; 02-03-2008 o 15:13 Powód: zapomniałem o link'u

  6. #16
    Oszczędny w słowach Awatar Kazzam
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Wronki - Poznań
    Posty
    148

    Domyślnie

    No niestety wychodzi na to że Ci którzy coś umieją wcale nie chcą się tą wiedzą dzielić, albo zwyczajnie nie mają czasu. Ale czy te pół godziny-godzina to naprawdę tak wiele, że przez kilka miesięcy nie ukazuje się żaden nowy tutorial?
    Eh Polacy... każdy sobie :]
    Nikon D80 | Tamron 17-50/2.8 | Nikkor 50/1.4 | Velbon DF-40 | Raynox M-250 | Zenit 12XP | Helios 58/2 | Cała masa akcesoriów

  7. #17

    Domyślnie

    Ja tez chce!!! Ale uczyc SIE bo ja raczej niczego madrego kogos nie naucze

  8. #18

    Domyślnie

    A moze, zeby zaoszczedzic czasu sprobujmy videotutoriali. Sa programy ktore rejestruja to co dzieje sie na pulpicie, wystarczy przed rozpoczeciem pracy taki program wlaczyc i pozniej wrzucic gdzies na serwer zeby inni mogli zobaczyc co po kolei bylo robione.
    Nie ma tutaj koniecznosci robienia specjalnych zrzutów ekranowych, pisania tekstów - zaoszczedzi to duuuzo czasu a jak wiele nas nauczy.

    Dodatkowo ostatnio trafilem na cos co sie nazywa JING http://www.jingproject.com - instalujesz, wlaczasz i praktycznie to wszystko - samo sie nagrywa i wrzuca na serwer - pozniej tylko trzeba wrzucic tu link do filmu (sam tego nie testowalem ale na stronie wyglada ciekawie).
    N D70 | Sigma DC 18-125 3.5-5.6 D | Nikon 50mm f1.8 | SB600 | 6GB kart Sandisk Ultra 2

  9. #19

    Domyślnie

    spróbójmy zrobić taką jedną wspólną likownie z której będzie można sciągać i pobierać wiele tutków

    trzebaby napisać w dziale technicznym o naszym pomyśle, jeśli się przyjmie - to może taki spis powstanie

    ja też jestem za interaktywnymi tutkami ( programiki które rejestrują obraz monitora)
    | D80 | T17-50 |SB 800 |

  10. #20
    bombel
    Gość

    Domyślnie

    Właśnie.

    Przeczytałem wszystko i też jestem za. Żądamy tutków!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •