Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie [pytanie] Nowa Zelandia

    Od dluzszego czasu przymierzalem sie do podboju Nowej Zelandii. Szczesliwie padlo na ten rok. Planuje dwutygodniowa wyprawe/wycieczke w terminie pazdziernik/listopad.

    Jestem ciekaw, czy ktorys z forumowiczow odwiedzil juz ten odlegly zakatek naszego globu.
    Mozy ktos bylby zainteresowany na dolaczenie sie do wyprawy?

  2. #2

    Domyślnie

    Byliśmy trochę bliżej - Australia Zachodnia. Nie przymierzaj się, leć, po prostu leć. Tam zawsze warto...
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

  3. #3

    Domyślnie

    DonMaliniacco<< Jak juz jarek.b powiedzial tam mozna praktycznie w ciemno sam nie bylem ale moja dziewczyna jest z AUS i bywala kilka razy, opowiesci sie nasluchalem. Ja sam w sumie jestem w trakcie zalatwiania wizy do AUS ale tak naprawde nie wiadomo co z tego wyniknie. Mozesz podac wiecej szczegolow na temat wyprawy? Bo jesli nie uda mi sie z wiza ddo AUS to jesli byla by mozliwosc bardzo chetnie bym sie wybral do Zelandii. A tak BTW to widze ze kolega nie daleko mieszka Ja na Wimbledon.
    Fuji: X100, X-Pro1, X-T2

  4. #4

    Domyślnie

    Witam

    Byłem w NZ dwa tygodnie, malo czasu, ale jak sie sprężysz dasz radę objechać obie wyspy. Wypożyczenie samochodu to konieczność, jeżeli jest dość ciepło można wypożyczyć samochód kempingowy i być niezależnym.
    Atrakcji jest tam mnóstwo (zorbing, bunjee, skoki spadochronowe...) nie sposób wszystkiego spróbować.
    Na południowej wyspie znacznie mniej ludzi, w miastach nie ma raczej nic ciekawego i nie dla nich się tam leci.
    Jedyny problem z NZ to, że jest tak baardzo daleko, ale jak już tam dolecisz to napewno nie pożałujesz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •