Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66
  1. #61

    Domyślnie

    Podejrzewam że na pewno w fototipie można sprawdzić gripa, ale niestety w tym momencie mam aparat w serwisie nikona w wawie

    Ale pewnie i tak zaczekam z tym gripem az mi aparat przyslą. Postanowiłem kupić gripa, po tym jak pozyczyłem teraz na kilka dni D70 od brata. Minimalnie wyższy a od razu lepsze trzymanie

  2. #62
    tomin12
    Gość

    Domyślnie

    Witam. Czy wy nie macie problemow z tym gripem delty do d50?
    Ja kopilem i cos jest nie tak, orginalna bateria w pelni naladowana w gripie dziwnie sie zachowuje, po 4 fotkach pod zad pada i zaraz znowu jest full, niewiem czemu tak jest, czy tam jest jakas elektronika?
    Pozdrawiam

  3. #63

    Domyślnie

    Praktycznie nie ma elektroniki, pewnie cos Ci nie styka. Postaraj sie dopchnac mocniej aku.
    Pozdrawiam Karol

  4. #64
    forgetful
    Gość

    Domyślnie

    To ja zacznę z innej beczki
    Czy w gripach delty jest gniazdo mocowania statywowego ?
    Jak rozwiązane jest zasilanie z dwóch akumulatorów ? gdzieś przeczytałem że tylko jeden zasila aparat drugi jest w zapasie i trzeba go przełożyć (przełączyć ) ręcznie.
    Czyli w zimie przy dłuższych wyprawach niewiele to zasilanie zmienia

  5. #65

    Domyślnie

    forgetful,
    Czy w gripach delty jest gniazdo mocowania statywowego ?
    jest
    Jak rozwiązane jest zasilanie z dwóch akumulatorów ? gdzieś przeczytałem że tylko jeden zasila aparat drugi jest w zapasie i trzeba go przełożyć (przełączyć ) ręcznie.
    nic nie trzeba przelaczac i przekladac, mozesz w czasie pracy wyciagnac 1 akumulator, body nadal bedzie dzialac
    Czyli w zimie przy dłuższych wyprawach niewiele to zasilanie zmienia
    ??

  6. #66
    forgetful
    Gość

    Domyślnie

    Kod:
    Czyli w zimie przy dłuższych wyprawach niewiele to zasilanie zmienia
    ??
    gdy zasilanie jest z dwóch akumulatorów równolegle wtedy przy niskich temp. starcza go na dłużej

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •