Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 107
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Radzik100 Zobacz posta
    (...)msza była nie widzę problemu by w niej uczestniczyć skoro ktoś już na wstępie wychodzi z założenia że jest nie wierzący i nie będzie w niej uczestniczył to czy później robiąc zdjęcia również do kościoła nie będzie wchodził ? tu potrzeba troszkę kultury i klasy... nikt nie karze się wam tam spowiadać z grzechów ani modlić.
    Jaki jest sens iść na mszę, tylko i wyłącznie żeby sobie na niej postać?
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  2. #22

    Domyślnie

    Fenek no tak, sens według ciebie to iść do kościoła i pstrykać zdjęcia za kase bo tylko to sie liczy, natomiast iść do kościoła na msze i postać tam za free to juz nie ma sensu bo po co.To chyba nazywa sie brak szacunku do śwątyni itp... ale dla kasy wszystko.

    Fakt już nie ma miejsc, szlak by to trafil bo akurat bede przebywał na początku września u braciszka w Krakowie, ciekaw jestem ile osób będzie na tym kursie.
    Na tą fotografie ślubna to jest chyba jakiś wielki boom i w dodatku jest w stanie rozkwitu, jednak cyfra zrobiła swoje.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Floyd Rose Zobacz posta
    ... natomiast iść do kościoła na msze i postać tam za free to juz nie ma sensu bo po co.To chyba nazywa sie brak szacunku do śwątyni itp... ale dla kasy wszystko.
    Za 120zl. I jeszcze na tacke pewnie beda zbierac bo ksiadz jest biedny, skromny, nie ma na prad i benzyne do nowego samochodu. To nie brak szacunku tylko szukanie przez kosciol zarobku gdzie sie da. Dla kasy wszystko Jedni pisza ze czegos sie dowiedzieli, inni ze przysypiali i czytali gazety. Wolalbym trafic na ta 1sza opcje aby nie byc jeszcze bardziej wk... na caly ten zacny wymysl szkoleniowy. Bardzo tez mi sie podoba gdy ksiadz okresla ile mlodzi maja placic za slub - co łaska, xxx zl

    Skonczmy juz ten off topic dywagacji nt. platnosci. Ktos reflektuje na nast. kurs? Zaraz zadzwonie i dowiem sie kiedy bedzie

    Edit: nastepny bedzie na poczatku pazdziernika.
    Ostatnio edytowane przez j_szczygiel ; 26-08-2008 o 15:07

  4. #24

    Domyślnie

    Skoro nie mają już miejsc i ze dużo wiary sie zgłosiło to powini zrobic kurs w następnym tygodniu a nie za miesiąc. W poczekalni jest już troche osób,potem jeszcze ktoś dojdzie. W końcu 120 zl to nie mała suma, kościół nie chce zarobic?.Troche dziwna ta polityka.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Floyd Rose Zobacz posta
    Skoro nie mają już miejsc i ze dużo wiary sie zgłosiło to powini zrobic kurs w następnym tygodniu a nie za miesiąc. W poczekalni jest już troche osób,potem jeszcze ktoś dojdzie. W końcu 120 zl to nie mała suma, kościół nie chce zarobic?.Troche dziwna ta polityka.
    Też mnie to dziwi czemu nie zorganizują szybciej kolejnego kursu albo czemu nie załatwią wiekszej sali skoro za każdym razem jest tak wielu chętnych. Ale cóż, trzeba poczekać ten miesiąc... Oby tylko się nie okazało, że wtedy trzeba będzie jeszcze wiecej zapłacić
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  6. #26

    Domyślnie

    Głupio zrobiłem że zwlekałem tyle z zaklepaniem sobie miejsca. Nie podejrzewałem że tyle będzie chętnych. No to jutro pewnie do nich zadzwonię zarezerwować miejsce na październik, bo będę wtedy wiedział kiedy czeka mnie mały pobyt w szpitalu.

    @suomi
    W ogóle ciekawym jest fakt że w Krakowie biorą pieniądze, a gdzie indziej już nie. Gdyby opłata była wszędzie i wynosiła tyle samo, no to trudno - pogodziłbym się z tym, że koszt opłacenia osób które coś nam powiedzą konkretnego o fotografowaniu na ślubie itd... Ale tak - mam wrażenie że robimy jedynie za kolejny dopływ kasy dla KK. Małopolski kler nigdy pokorą i ubóstwem nie grzeszył...
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  7. #27

    Domyślnie

    Ja też glupio zrobiłem że zwlekałem, zresztą przykładałem sie już od marca ale sprawy sie tak potoczyły że nie mogłem niestety jechać do Krakowa a teraz wyszło że mam czas a tu sie okazuje że brak juz miejsca.
    Z tego co sie orjetuje kursy odbywaja sie co miesiąc i jestem w lekkim szoku bo niespodziewałem się takiego zainteresowania.
    Ksiądz (ks. St. Szczepaniec) odpisal na moją poczte że:
    "Sala mieści maksymalnie 60 osób. Liczba ta już jest przekroczona, więc będzie ciasno. Tym, którzy się teraz zgłaszają, proponuję następny kurs. Jest to na razie ok. 10 osób.
    Pozdrawiam."
    Nie wiem co ksiądz miał na myśli pisząc "proponuję następny kurs. Jest to na razie ok. 10 osób."
    To że następny dopiero za miesiac to już wiemy, a może jak sie zgłosi wiecej osob to zrobi kurs troche szybciej.

  8. #28

    Domyślnie

    Z tego co obserwowałam zimą i na wiosnę to kursy nie odbywały się aż tak często i jakoś nie mogłam się wybrać. A cena od tamtego czasu wzrosła chyba o 40zł (dobrze kojarzy mi się sprzed kilku czy kilkunastu miesiecy 80zł? )
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez suomi Zobacz posta
    A cena od tamtego czasu wzrosła chyba o 40zł (dobrze kojarzy mi się sprzed kilku czy kilkunastu miesiecy 80zł? )
    Bezołowiówka zdrożała a coś te wszystkie Golfy muszą pić...
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  10. #30

    Domyślnie

    W takim razie tez wysmaruje maila i dopisze sie na pazdziernik, jeszce mi ktos zajmie... Cos czuje ze tyl sali bedzie nalezal do forumowiczow
    Ostatnio edytowane przez j_szczygiel ; 27-08-2008 o 11:24

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •