Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Adam Trzcionka Zobacz posta
    robiłem kurs w krakowskiej kurii, da sie wysiedziec, kilka pozytecznych rzeczy można usłyszec
    taaaaaaa i kto to mówi

    a gazetę, to kto cały czas czytał, a na drugi dzień usypiał?

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tito Zobacz posta
    taaaaaaa i kto to mówi

    a gazetę, to kto cały czas czytał, a na drugi dzień usypiał?

    ma się podzielną uwagę

  3. #13

    Domyślnie

    No więc 27-28 lutego wyglądało to tak : 27 lutego - 16-17.00 Ks. dr K.Gryz - denne kazanie o moralności .....patrzyłem na zegarek i czułem jak pieniądze uciekają lądując w błocie....NIC o zdjęciach w kościele.... 17.15- 18.15 Ks. dr S. Mieszczak......pogrążamy się dalej.... wszyscy dookoła śpią ew patrzą z utęsknieniem na zegarki.... 18.20 - 18.50 Ks. dr S.Szczepaniec - wreszcie jakieś konkrety - omawiamy zasady komisji episkopatu dotyczące fotografowania i filmowania podczas celebracji liturgii . 28 lutego 16 - 17.30 dr Jolanta Niewińska - b. sympatyczna kobitka pracująca przy produkcji filmów dla TVP Kraków itp - WRESZCIE sprawy konkretne - tj co i jak robić, czym fotografujący mogą przeszkadzać kamerzystom, wymiana poglądów- ogólnie spoko przynajmniej nie miałem wrażenia jak dzień wcześniej, że trafiłem na nauki przedmałżeńskie a potem msza i rozdanie legitymacji ze zdjęciem przyciętym tak krzywo jakby robiło to ślepe dziecko lat 6 z zaawansowaną chorobą Parkinsona - ogólnie ciesze się że mam to za sobą bo zapłaciłem 120zł za 3 godzinne kazanie i 1,5 godziny interesujących mnie rzeczy .....ave kler i $$
    D300|MB-D10| n17-55 f2.8 ED | n 85 f1.8 | n35 f2| n70-300G |sb600|i wiele rzeczy w planach

  4. #14

    Domyślnie

    Hejka. Być może ja się wybiorę 2-3 września w Krakowie , trzeba to będzie jakoś przeżyć... Ale po co msza

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Silent Hunter Zobacz posta
    Hejka. Być może ja się wybiorę 2-3 września w Krakowie , trzeba to będzie jakoś przeżyć... Ale po co msza
    Eeeeej, moment, jaka msza?! Tam nic nie piszą że w ramach kursu idzie się na mszę...
    Mam ochotę bezczelnie ich zapytać czy trzeba być wierzącym by w kursie uczestniczyć... W każdym razie chyba się wybiorę, zwłaszcza że dla studentów jest trochę taniej. Ktoś wie czy takie kursy robi się dożywotnio, czy trzeba po x lat powtórzyć?
    D300s ; F100 ; T 17-50/2.8 ; N 28-70/3.5-4.5 ; N AF 50/1.8D ; N AF 85/1.8D ; N AF-S 70-300/4.5-5.6 VR ; SB-800
    www.piotrnosek.pl <-- zapraszam!

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fenek Zobacz posta
    Eeeeej, moment, jaka msza?! Tam nic nie piszą że w ramach kursu idzie się na mszę...
    Mam ochotę bezczelnie ich zapytać czy trzeba być wierzącym by w kursie uczestniczyć... W każdym razie chyba się wybiorę, zwłaszcza że dla studentów jest trochę taniej. Ktoś wie czy takie kursy robi się dożywotnio, czy trzeba po x lat powtórzyć?
    oczywiscie ze musisz byc wierzacym chcac robic zdjecia na katolickim slubie Tez sie zastanawiam, tylko ze do wrzesnia niewiele czasu a tu 100zl trzeba wywalic :/

  7. #17

    Domyślnie

    Czy trzeba zgłaszać sie telefonicznie lub @, czy mozna zapisać się tam na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu?.

  8. #18

    Domyślnie

    Na 1 stronie watku jest link do strony kurii - tam wszystko masz dokladnie opisane.

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Floyd Rose Zobacz posta
    Czy trzeba zgłaszać sie telefonicznie lub @, czy mozna zapisać się tam na miejscu w dniu rozpoczęcia kursu?.
    Trzeba się zgłaszać i to z dużym wyrzedzeniem. Przed chwilą dostałam informację, że na najbliższy termin nie ma już miejsc, a następny kus za jakiś miesiąc
    Wolność to wśród mądrych ludzi żyć, widzieć dobroć w oczach ich... i szczęście...

  10. #20

    Domyślnie

    Kurs w Krakowie był prowadzony (gdy a byłem) bardzo ciekawie i wart uwagi - dwóch księży miało większą wiedzę na temat czym powinna być fotografia niż wielu co ją wykonuje. Dla filmowców był Pan ksiądz robiący dla TVP więc również cenne wskazówki... msza była nie widzę problemu by w niej uczestniczyć skoro ktoś już na wstępie wychodzi z założenia że jest nie wierzący i nie będzie w niej uczestniczył to czy później robiąc zdjęcia również do kościoła nie będzie wchodził ? tu potrzeba troszkę kultury i klasy... nikt nie karze się wam tam spowiadać z grzechów ani modlić.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •