Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44
  1. #1

    Question Notebook z Win VISTA czy Win XP?

    Witam! Czy wg Was warto przy zakupie laptopa z Win Vista nabyc dodatkowo Win XP? Jesli tak, to czy w wersji Prof, czy wystarczy Home? Laptop ma byc uzywany przede wszystkim do pracy na aplikacjach biurowych i graficznych oraz internetu, w dalszej kolejnosci do rozrywki; priorytetem jest stabilnosc systemu.
    Baw się świetnie absolutnie bez powodu.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ray_knox Zobacz posta
    Witam! Czy wg Was warto przy zakupie laptopa z Win Vista nabyc dodatkowo Win XP? Jesli tak, to czy w wersji Prof, czy wystarczy Home? Laptop ma byc uzywany przede wszystkim do pracy na aplikacjach biurowych i graficznych oraz internetu, w dalszej kolejnosci do rozrywki; priorytetem jest stabilnosc systemu.
    I znowu rozpętasz burzę, bo zwolenników obydwu systemów jest podobna liczba na FORUM.

    Mogę Ci powiedzieć co ja bym zrobił, a mianowicie starałbym się kupić laptopa bez systemu lub z zainstalowanym XP PRO.
    Zawsze wybieram wersje PRO systemu, bo mają większe możliwości.

    XP, to system, którego wady są znane i z grubsza załatane, a Vista, to cóż, system przejściowy i moim zdaniem nie warto w niego inwestować.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    Porobiło się tak ze laptopa z systemem XP juz sie nie kupi tylko z wolną Vista....Ja bym dokupił XP oem - mocno szybszy

  4. #4

    Domyślnie

    Jedno jest pewne z XP będzie chodził szybciej niż z Vistą.

    Widzę, że pisaliśmy to samo w tym samym czasie

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    a Vista, to cóż, system przejściowy i moim zdaniem nie warto w niego inwestować.
    Przejściowy na 3-4 lata Zresztą kupując Viste masz przecież możliwość zejścia na xp..

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Przejściowy na 3-4 lata Zresztą kupując Viste masz przecież możliwość zejścia na xp..
    Pamiętasz Millenium. z Vistą będzie tak samo.
    A ja nie zamierzam być beta testerem Microsoftu i Wam tez nie polecam.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Przejściowy na 3-4 lata Zresztą kupując Viste masz przecież możliwość zejścia na xp..
    Musiałby się tylko upewnić z której wersji wiśtawio, to "zejście" najprawdopodobniej jest możliwe od wersji Bussines, takiego drobnego rupiecia wygrzebałem na ten temat
    http://gospodarka.gazeta.pl/technolo...8,4206517.html
    Ja na Twoim miejscu pokombinował by mieć możliwość pracy na XP, a sama wiśta może za lat kilka wyrośnie z "zapchajdziury" i stanie się stabilnym systemem, chyba że mały miękki zrobi chitry trik i pozostawi tego dziurawca jak milenium a na błędach visty zbuduje sobie inny system za który będzie szła inna kaska(bo po co naprawiać za frajer, jak można zarabiać)
    "PRASŁOWIAŃSKA GRUSZA, KRYJE W SWYCH KONARACH PLEBEJSKIEGO UCIEKINIERA"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    Pamiętasz Millenium.
    Pamiętam jak dziś tą zmorę szczególnie zapadły mi w pamięć problemy ze sterami do SB Live - działała tylko 1 wersja tak naprawdę - reszta wywalała w kosmos....

    Co do Visty - ok ale popatrz na jeden mały problem - mamy załóżmy Home/ jak wiadomo 32-bitowy zobaczy do 3,25GB / - ktoś chce mieć wydajną maszynkę z 8GB ram i co ma znów kupować wersję 64bit XP ...wtedy najczęściej wybiera Viste..
    Ostatnio edytowane przez Calme ; 22-02-2008 o 14:50

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Calme Zobacz posta
    Co do Visty - ok ale popatrz na jeden mały problem - mamy załóżmy Home/ jak wiadomo 32-bitowy zobaczy do 3,25GB / - ktoś chce mieć wydajną maszynkę z 8GB ram i co ma znów kupować wersję 64bit XP ...wtedy najczęściej wybiera Viste..
    8 GB RAM-u na laptopie?
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez david555 Zobacz posta
    8 GB RAM-u na laptopie?
    Chodzilo mi ogolnie ale zgadzam sie z Wami na laptopie na dzien dzisiejszy Vistaczy bym nie zostawial

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •