Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez madmips Zobacz posta
    nie chcę dyskutować, ale mam koncertowe w takich warunkach i jakoś nie było większych problemów...
    ja tez

    1.

    3.

  2. #12

    Domyślnie

    Tez mam kilka zdjec w takim swietle. Jednak jak AMI zauwazyl, trzeba bardzo uwazac z przeswietleniem - a w takim przypadku zostaje
    BW z ktorego jeszcze da sie pociagnac cos.

  3. #13

    Domyślnie

    Czerwień paskudna, kolor piekielny więc czasami trzeba go słoneczkiem pogonić

    1.

    2.

    3.
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #14

    Domyślnie

    na niektorych koncertach by cie zabili za strzal z blyskograta sprobuj na jakims jazzie zagranicznym... oprocz malpek jeszce nie widzialem zeby ktos walil z flasha ..a realizatorzy sceny uwielbiaja ich oswietlac na czerwono

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dinox Zobacz posta
    na niektorych koncertach by cie zabili za strzal z blyskograta sprobuj na jakims jazzie zagranicznym... oprocz malpek jeszce nie widzialem zeby ktos walil z flasha ..a realizatorzy sceny uwielbiaja ich oswietlac na czerwono
    Są koncerty na których nie można , na których nie wypada i takie na których się inaczej nie da...
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robren Zobacz posta
    Są koncerty na których nie można , na których nie wypada i takie na których się inaczej nie da...
    robren - Bardzo dobrze ujęte!

    PS. Zauważcie, że do bardzo mocnej muzyki, to czerwień pasuje idealnie szatańska czerwień ja to bym się zdziwił jak by tych czerwieni na takich koncertach nie było .
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  7. #17

    Domyślnie

    Jaco - na Twoich zdjęciach widać troszkę też, choć nie tak bardzo. Myślę, że to kwestia matrycy CCD. Ostatnio robiłem fotki podczas koncertu gdzie było prawie wyłącznie czerwone i niebieskie światło i dało się ładnie wszystko powyciągać.

    Cytat Zamieszczone przez robren Zobacz posta
    Są koncerty na których nie można , na których nie wypada i takie na których się inaczej nie da...
    A na jakich się nie da ? Unplugged nocą ?


    -----
    Dwie pierwsze fotki trochę nietypowym szkłem do koncertów Tamron 70-300, ostatnie 85.

    250mm f/5.6

    300mm f/5.6

    85mm f/1.2
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  8. #18

    Domyślnie

    I jeszcze jedno, światło wyłącznie czerwone.

    O obiektywach wiem prawie wszystko

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •