Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52
  1. #51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez a3i Zobacz posta
    mam kita (18-55) ...

    Zaczynam

    adapter m42
    ...
    No przydał by sie jakiś obiektyw (tutaj MIR-1W 2,8/37 dzięki uprzejmości Bogdana)
    ...
    Wnioski:

    Dlaczego prawie nieskończoność zapytacie?
    Ponieważ jak już ktoś może dostrzegł przesłona nie może być mniejsza niż 5.6, co jeszcze przysuwa trochę ogniskową i daje w końcu ostrość.
    EDIT Zabłądziłem widzę na kilkuletni wątek...
    a) przysłona nie przysuwa ogniskowej proszę ślusarzy.
    b) wytłumaczcie mi jaki sen ma, mając ostrego kita o jasności 3.5-5.6 masochistycznie się katować aby uzyskać rozwiązanie o ostrości zaledwie warunkowo akceptowalnej?

    Makrowy Nikkor 55/3.5 poszedł, proszę publiczności, za 250zł, portretowe 50/1.8 jeszcze taniej.
    Cytat Zamieszczone przez markes1987 Zobacz posta
    Panowie ktoś z Was wie co musiałbym zrobić żeby uzyskać nieskończoność w ... pentacon 50/1.8 ?? ... jeżeli ktoś wie jak mógłbym sam to zrobić to będę wdzięczny za pomoc..
    Jak kupić E series 50/1.8 nie wiesz?
    Ostatnio edytowane przez JacekCz ; 04-05-2012 o 08:51
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markes1987 Zobacz posta
    Panowie ktoś z Was wie co musiałbym zrobić żeby uzyskać nieskończoność w kilku manualnych szkłąch które posiadam: smc takumar 50/1.4, pentacon 50/1.8 ?? Oczywiście wiem,że można ją uzyskać przez adapter z soczewką,ale wychodziło mi przy tym straszne mydło.. jeżeli ktoś wie jak mógłbym sam to zrobić to będę wdzięczny za pomoc..
    Zmienić system?
    Völkchlor

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •