Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95

Wątek: JAlbum

  1. #81

    Domyślnie

    Sprawdź sobie http://www.linuxpl.com/ jestem bardzo zadowolony. Zakładałem tam też też forum dla pewnego stowarzyszenia i też są zadowoleni. Pomoc na gg w jakiś razie problemów, bardzo szybka reakcja na wszelkie problemy ( przez 8 miesięcy raz miałem problem, który po 15 minutach został załatwiony).

  2. #82

    Domyślnie

    No i udało się! Jest galeria ale mam problem z księgą gości (nie można pisać komentarzy). Może ktoś wie o co chodzi i jak to poprawić (JAlbum & Chameleon).
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

  3. #83

    Domyślnie

    No masz racje - nie dzialaja - a probowalem Sprawdz czy masz odpowiednie chmod ustawione (prawa do zapisu plikow) bo wszystko wydaje sie dzialac az do momentu kiedy przychodzi do zapisania tego co sie nastukalo
    btw - ladnie Ci wyszly 'moherowe klify' - nie mylic z beretami oczywiscie chyba kazdy z nas kto tam byl to focil jak oszalaly pozdrawiam
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

  4. #84

    Domyślnie

    Witam.

    Od jakiegoś czasu korzystam z programu Jalbum i galerii Chameleon.
    Dodałem kilka nowych zdjęć i podczas wysyłania na serwer (interia.pl) wyskakuje mi taki błąd:


    Co może być tego powodem?
    Nazwy plików nie posiadają polskich znaków.

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    Witam.

    Od jakiegoś czasu korzystam z programu Jalbum i galerii Chameleon.
    Dodałem kilka nowych zdjęć i podczas wysyłania na serwer (interia.pl) wyskakuje mi taki błąd:


    Co może być tego powodem?
    Nazwy plików nie posiadają polskich znaków.

    Wygląda na to, że nie masz już miejsca na ftp. Sprawdź w panelu administracyjnym ile wolnego miejsca zostało na serwerze, ewentualnie spróbuj wrzucić plik dowolnym klientem ftp.

  6. #86

    Domyślnie

    dokladnie - koniec miejsca ktore dostales na serwerze
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

  7. #87

    Domyślnie

    Witam.

    Zajrzałem tu pierwszy raz i przeczytałem, żeby nie używać polskich liter w swoich galeriach.
    W galerii, którą stworzyłem na skórce "Chameleon" używam od początku polskich liter w nazwach plików i katalogów (niestety nie działa w nazwach plików video) i nie sprawia to żadnych problemów.

    Po pierwsze wybrałem kodowanie UTF-8 w ustawieniach Jalbum'u:


    Po drugie, w programie FileZilla (używam wersji 3.2.4.1) zaznaczyłem opcję "Wymuś UTF-8":


    Galeria, o której mowa:

    http://www.galeria.mks.dabrowa.pl/
    D700, D90

  8. #88

    Domyślnie

    Witaj i dzien dobry tak wogole
    musze powiedziec ze galeria imponujaca - chodzi mi teraz glownie o objetosc... toz to kolos
    a co do polskich krzaczkow.. zazwyczaj to dziala ale czasem lubi sie sypac - zwlaszcza na IE i zwlaszcza jesli nie masz polskiego systemu tylko powiedzmy ang...
    D300, D200, S5 PRO, Mamiya RZ67 PRO i 645 PROTL, SB600, S24-70, S70-200, S120-400, N50/1.8, Metz 45CL4, Vivi285

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez redstar Zobacz posta
    Wygląda na to, że nie masz już miejsca na ftp. Sprawdź w panelu administracyjnym ile wolnego miejsca zostało na serwerze, ewentualnie spróbuj wrzucić plik dowolnym klientem ftp.
    Cytat Zamieszczone przez Prorok78 Zobacz posta
    dokladnie - koniec miejsca ktore dostales na serwerze
    Sprawdzałem na serwerze i miejsca mam jeszcze sporo.
    Już mi ręce opadają bo nie mam pojęcia co jest powodem tych błędów. Próbowałem nawet na innym serwerze "ehost" instalować galerię i to samo.
    Zrobiłem osobną galerię z tymi zdjęciami które nie chcą się przesłać do istniejącej i wszystko wyszło Ok.
    Natomiast jak je dodam do dotychczasowej galerii jako osobny folder przy przesyłaniu wyskakuje ten błąd.

    Jeszcze sprawdzę jak usunę informacje exif ze zdjęć. Jakieś mam przeczucie, że może to mieć wpływ na błędy w transferze.
    A może są ograniczenia co do ilości zamieszczanych zdjęć?

    Cały czas mowa o galerii którą mam w stopce "mojefoty"

    Dzięki za wskazówki

  10. #90

    Domyślnie

    WItam
    Mam problem Jalbum następujacy:
    w operze i Firefoxie zdjecia sie normalnie ładują, natomiast w IE ucina mi zdjęcia - nie wiem co jest grane
    N i pare gratów

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •