Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 39
  1. #11

    Domyślnie

    ano beauty dish z tyłu - aczkolwiek nie wiem czy softbox nie byłby lepszy też jako kontra. Żałuję, że nie spróbowałem...

    PS. No i po bokach były 3 tony styropianu

  2. #12

    Domyślnie

    Osobiście, po swoich potyczkach z jedzeniem - twierdzę, że dużo lepiej spisuje się bd niż softbox jako kontra

    PS
    Quantuum?

  3. #13
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    pierwszego nie widze, drugie fajne choc chyba lekko przepaliles (nie mylic z przypaleniem:P) ryz, trzecie jak dla mnie do kosza. tzn nigiri do zjedzenia a zdjecie do poprawy..

  4. #14

    Domyślnie

    Eryk - Markoflash

    Sailor - być może ryż jest bliski przepalenia ale z tego co badałem w PSie to nie ma przepałów. Pierwszą fotkę widzę (wyczyściłem cache i nadal widzę) więc dziwne... A co do trzeciego zdjęcia to napisz co do poprawy. Mam tez inne kadry - ukośny, bardziej ukośny i z góry

  5. #15

    Domyślnie

    Mam tez inne kadry - ukośny, bardziej ukośny i z góry
    No to je pokaż!

  6. #16

    Domyślnie

    pokażę ale po pierwsze, na razie myję żaluzje , a po drugie czekam aż Sailor napiszę co według niego schrzaniłem (bo być może coś w obróbce), żeby nie powtórzyć tego ewentualnie przy kolejnych fotach.

  7. #17

    Domyślnie

    Może ja powiem co mnie w tym zdjęciu odrzuca... hmm pewnie prostota kompozycji, cień troche wukurza (przy zastosowaniu innego kadru dałoby sie to wyeliminować), więc ogólnie mówiąc kadr...ale powiem Ci, że sam takich fot nie umiem robić - może i dobrze? Może się nie powinno?

  8. #18

    Domyślnie

    Najlepszy nr 2 (mam na mysli foto)... jako potrawy, to biorę wszystko-uwielbiam sushi

  9. #19

    Domyślnie

    ....mniammmm
    Bardzo ładnie, szczególnie 2
    pozdrawiam
    ff

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Eryk Zobacz posta
    Może ja powiem co mnie w tym zdjęciu odrzuca... hmm pewnie prostota kompozycji, cień troche wukurza (przy zastosowaniu innego kadru dałoby sie to wyeliminować), więc ogólnie mówiąc kadr...ale powiem Ci, że sam takich fot nie umiem robić - może i dobrze? Może się nie powinno?
    no widzisz... a ja wychodzę z założenia, że skoro jest światło to może być i cień... Ale tak naprawdę to nie wiem czy to jest ewidenty błąd, że on jest?

    Czy ktoś może mnie oświecić? (bezcieniowo)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •