Close

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 101
  1. #21

    Domyślnie

    rewelacja ! jestem pod wielkim wrażeniem !!
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

  2. #22

    Domyślnie

    Vanve opowiedz coś o kulisach tego reportażu. Jesteś miedzy nami, więc wnioskuję, że nie dostałeś maczetą po żebrach...
    "Co po ostrych zdjęciach, kiedy nie ma ostrych pomysłów" Jean-Luc Godard
    www.dobosch.com/blog
    STREETM.PL

  3. #23

    Domyślnie

    Witam,

    2,4,7 to są świetne zdjęcia reporterskie. Naprawde jestem pod wrażeniem . Gratulacje.

    Pozdrawiam,
    AMI

    PS. Napisz coś więcej o okolicznościach.
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  4. #24

    Domyślnie

    Za AMI 2,4 i 7. Szkoda, że 11 nie ściągnąłeś czymś szerokim, ale z wiadomych względów pewnie było to niemożliwe.

    Oczywiście bardzo dobry reportaż jednak musze to napisać, bo mnie to razi poprostu: do tak rewelacyjnego materiału mogłeś się postarać o lepszej jakości winiety - na większośći zdjęć jestem w stanie wskazać przebieg maski warstwy z winietą.
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  5. #25

    Domyślnie

    Cały mój komentarz to pochylenie czoła przy takich fotkach.
    Pozdrawiam
    Yoora


    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  6. #26

    Domyślnie

    respekt. To są właśnie prawdziwe fotografie pokazujące świat.. chylę czoła.
    FX / DX + ultra szeroko przy 2,8 oraz całkiem wąsko też 2,8
    Photone.pl

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dobosch Zobacz posta
    Vanve opowiedz coś o kulisach tego reportażu. Jesteś miedzy nami, więc wnioskuję, że nie dostałeś maczetą po żebrach...
    Hmm co tu opowiadac , akurat w 2002-2003 rozpoczela sie wojna domowa niejaki pan Guillaume Soro wystapil pzreciwko wladzy prezydeta i zapoczatkowal rebelie.
    A co do samego pobytu i poruszania sie po aAfryce to sprawa jest prosta, wystarczy sie tylko zaszczepic na wzw AiB,zolta goraczke,blotnice,tezec,dur brzuszny,polio,zapalenie opon mozgowych i jeszcze garsc tabletek ,jeszcze trzeba wiedziec gdzie sa bazy wojsk legii cudzoziemskiej"z nimi bezpieczniej" , 3 miesiace urlopu i wtedy prawie "bezpiecznie" mozna zaczynac przygode.
    A zeby dostac maczeta po zebrach... to ciezko, o wiele latwiej dostac kulke.Tak jak w Europie dzieciaki dostaja klapsa, tak w Afryce dostaja ludzie kulki.
    Czlowiek rodzi sie madry,pozniej idzie do szkoly,cale zycie sie uczy i umiera glupi.

  8. #28

    Domyślnie

    Niespodziewalem sie takich opinii , jestem mile zaskoczony.
    Dziekuje wszystkim za odwiedziny i opinie.
    Pozdrawiam.
    Czlowiek rodzi sie madry,pozniej idzie do szkoly,cale zycie sie uczy i umiera glupi.

  9. #29

    Domyślnie

    Wnioskuję po miejscowości jaką masz pod avatarem, że język francuski nie jest dla Ciebie nowością, więc faktycznie miałeś ułatwiony kontakt z żołnierzami Legii Cudzoziemskiej jak również z tubylcami. A takie zdjęcia chciałoby się oglądać na tym forum codziennie. Gratuluję.
    Elliot Erwitt - mój MISTRZ !!!
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  10. #30

    Domyślnie

    Doskonały reportaż. 5 gwiazdek, bo więcej nie ma.
    7 to do jakiegoś konkursu powinna stanąć.
    Pozdrawiam Beata

    D300, D70s, N17-55, N80-200, T100/2.8, N50/1.8, SB-800, Raynox 250,

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •