Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaradu Zobacz posta
    jak toto się sprawuje z Nikonami ?
    Witam, coś było na ten temat w takim oto wątku:
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=28325

    pozdrawiam
    Piowa
    D50, 10.5/2.8, 18-200VR, 50/1.8, Tamron 90/2.8, Pasikonik LX3, Volvo 940, Trek 4300

    Homo sapiens non urinat in ventum

  2. #12

    Domyślnie

    myślałem tak jak Ty z tą tokiną żeby mieć na DXa i film, ale poszedłem w stronę jakości i póki co nikkor 10,5 a z czasem jakieś 15 lub 16mm, np zenitara którego jedyną wadą jest MF, ale przy takim szkle to nieodczuwalny problem, a jego cena jest miodna
    .....staać Cie na d300 i d3 to nie marudź że stracisz 100zł odsprzedając nikkora 10,5. Póki co nie masz FF więc raczej prosta piłka....chyba butów też nie kupujesz na wyrost 'a nóż stopa urośnie' :P

  3. #13
    jc
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tommy Zobacz posta
    myślałem tak jak Ty z tą tokiną żeby mieć na DXa i film, ale poszedłem w stronę jakości i póki co nikkor 10,5 a z czasem jakieś 15 lub 16mm, np zenitara którego jedyną wadą jest MF, ale przy takim szkle to nieodczuwalny problem, a jego cena jest miodna
    .....staać Cie na d300 i d3 to nie marudź że stracisz 100zł odsprzedając nikkora 10,5. Póki co nie masz FF więc raczej prosta piłka....chyba butów też nie kupujesz na wyrost 'a nóż stopa urośnie' :P
    tak właśnie zrobię !
    10,5 póki co nie ma konkurencji a 16 podpiete do DX robi się mało fiszajowe. D3 kupie nie predzej niż za rok, a do tego czasu 10,5 na siebie tochę zarobi zdjęciami
    dzięki za utwierdzenie w wyborze
    JR

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •