Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar KAZELOT
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    107

    Domyślnie Laptop dziwna sprawa

    witam mam problem z laptopem a mianowicie po właczeniu i uruchomieniu systemu wyswietla sie tylko tło pulpitu bez jakichkolwiek ikonek bez paska zadan(tak samo jest w trybie awaryjnym) czysty pulpit jedyne co da sie zrobic to wcisnac magiczny skrot ctrl+alt+del podejrzewam ze została wyłaczona jakas usługa lub proces ale nie wiem ktora jesli ktos ma jakie pomysły to prosze o rade z gory dziekuje za odpowiedzi POZDRAWIAM
    N D80 i N18-70 i SD 2GB EXTREME III i LOWERPRO i SD 2GB ULTRA II i BILORA 1122 i OMG SR1 i T55-200...
    "Baśń O Ludziach Stąd" polecam

  2. #2

    Domyślnie

    A co robiłeś zanim nastąpiła ta awaria?
    Biegałeś z toporkiem po komputerze?
    Jednakowoż, cokolwiek byś nie czynił, to teraz powinieneś włożyć płytę instalacyjną do napędu i wszcząć procedury naprawcze, być może nawet łącznie z nakładką systemu.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  3. #3

    Domyślnie

    próbuj najpierw tryb awaryjny nie słuchaj poprzednika F8 należy wcisnąć, jak więcej nie wiesz poproś kogoś lepszego w te klocki

    faktycznie przepraszam
    Ostatnio edytowane przez ziuteczny ; 22-01-2008 o 11:26

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    07 2005
    Miasto
    jerergeg
    Posty
    1 756

    Domyślnie

    ziuteczny - ... kazelot wyraźnie napisał, że w awaryjnym jest to samo! David podpowiedział dobrze...

  5. #5
    Oszczędny w słowach Awatar KAZELOT
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    107

    Domyślnie

    ok panowie dzieki za zainteresowanie sprawa znalazłem "problema" mianowicie właczyłem przywracanie systemu i DZIAŁA jupiii ale czemu tak sie stało to pojecia nie mam pozdrawiam
    N D80 i N18-70 i SD 2GB EXTREME III i LOWERPRO i SD 2GB ULTRA II i BILORA 1122 i OMG SR1 i T55-200...
    "Baśń O Ludziach Stąd" polecam

  6. #6

    Domyślnie

    Po mojemu to Ci sie explorer.exe nie ładował

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sejsmolog Zobacz posta
    Po mojemu to Ci sie explorer.exe nie ładował
    Dokładnie Tyle że explorer jako shell nie jako ekplorator tak gwoli scisłości

    Pozdrawiam DJS
    Dwie "pięćdziesiątki"

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •