Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Portfolio

  1. #1

    Domyślnie Portfolio

    Witam !
    Czego używanie jako portfolio ( chodzi mi o albumy, teczki...) ?? A drugie pytanie mianowicie gdzie można kupić produkty firmy PANODIA dokładnie chodzi mi o teczkę prezentacyjną Basic Book - Presentation Case 24x32cm ?
    Z góry dzięki za odp.
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem, czy chodzi o tą teczkę, ale kiedyś widziałem na allegro teczkę/portfolio.
    Tak ją reklamowali.

    Ja nie mam jeszcze portfolio, ale widzę to tak, że segregator obłożony skórą i wpinane specjalne kartki (sprzedają je nawet na alledrogo).
    Nie wiem, jak będzie wyglądał końcowy rezultat, ale wydaje mi się, że będzie ok.

    edit:
    domyślam się, że widziałeś tę stronę:
    http://www.dicam.pl/panodia

  3. #3

    Domyślnie

    mamy 21 wiek, najlepsze portfolio to strona www oczywiscie sama grafa strony tez musi byc ciekawa zeby zachecala do wejscia na strone, tez kiedys mialem album portfolio, ale po kilkunastu razach byl wyswiechtany a poza tym, potencjalny klient lubi sobie pooglądac twoje pracki, a przeciez nie zostawisz mu albumu - wchodzi na strone i gotara gra.

  4. #4

    Domyślnie

    Strona swoją drogą... Ale czasem klient chce zobaczyć tradycyjne prace
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  5. #5

    Domyślnie

    Niestety strona to nie wszystko...
    trzeba mieć w zanadrzu portfolio namacalne ze zdjęciami A4 albo i większe...
    żeby klient mógł zobaczyć czym się zajmujemy itp...
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  6. #6

    Domyślnie

    No i w tym problem że te zdjęcia trzeba do czegoś praktycznego włożyć...
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  7. #7

    Domyślnie

    albumik pokazujesz, płytkę z fotkami zostawiasz, na każdej fotce imię nazwisko i nr tel, bo nie będą szukać w pliku, a wizytówka i tak się gdzieś zawieruszy, a teczka na zdjęcia raczej klasyczna (nigdy nie wiadomo na jakiego klienta trafisz)
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  8. #8
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacoslavgth Zobacz posta
    mamy 21 wiek, najlepsze portfolio to strona www oczywiscie sama grafa strony tez musi byc ciekawa zeby zachecala do wejscia na strone.
    wskaz mi prosze jakiegokolwiek uznanego na swiecie fotografa ktory nie posiada papierowego portfolio. zarowno fotograf jak i manager/agencja posiadaja teczke z pracami. internet to nie wszsytko
    tez kiedys mialem album portfolio, ale po kilkunastu razach byl wyswiechtany a poza tym, potencjalny klient lubi sobie pooglądac twoje pracki, a przeciez nie zostawisz mu albumu - wchodzi na strone i gotara gra.
    bez komentarza..mowisz o Kliencie czy o panu zdzisiu z warzywniaka za rogiem?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    ..mowisz o Kliencie czy o panu zdzisiu z warzywniaka za rogiem?
    D200 | N 28-70/2.8, 50/1.4 | SB 800 |

  10. #10
    Vodafone
    Gość

    Domyślnie

    Tu kupisz to o co pytasz

    http://www.dicam.pl/albumy_profesjonalne

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •