Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Absolutnie jednak nie powinno się konwertować do CMYK-a...
    Reasumując, mam sobie poustawiać wszędzie profil sRGB i tak używać sprzętu/oprogramowania, a jak chcę zobaczyć jak mniej więcej będą oddane barwy na wydrukach z tego Canona to mogę na chwilę przekonwertować do CMYK-a. Dobrze kombinuję, czy niczego nie skapowałem?
    Ostatnio edytowane przez Sejsmolog ; 20-01-2008 o 18:49

  2. #12

    Domyślnie

    Wystarczy, że włączysz sobie softproofing - ustaw w View>Proof Setup>Working CMYK, a potem wciśnij [Ctrl]+[Y]. Dokument pozostanie w RGB, ale będzie wyświetlany w CMYK. Nie będzie to do końca wierna symulacja, bo profil CMYK jest utworzony dla kolorantów offsetowych farb CMYK, a nie dla kolorantów sublimacyjnych drukarek CMY, ale będzie to bliższe temu, co uzyskasz na wydruku.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Czornyj Zobacz posta
    Wystarczy, że włączysz sobie softproofing - ustaw w View>Proof Setup>Working CMYK, a potem wciśnij [Ctrl]+[Y]. Dokument pozostanie w RGB, ale będzie wyświetlany w CMYK. Nie będzie to do końca wierna symulacja, bo profil CMYK jest utworzony dla kolorantów offsetowych farb CMYK, a nie dla kolorantów sublimacyjnych drukarek CMY, ale będzie to bliższe temu, co uzyskasz na wydruku.
    Czornyj, dziękuję za rady!
    A żonie wytłumaczę, że jak fotografuję niezapominajki a wychodzą bratki to ... ona się nie zna i już

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •