Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: ślubniaki

  1. #11

    Domyślnie

    na 1-ce to wlazles na choinke?

    na 2-ce jakies bliki wyszly na gajerze mlodego
    miales jakis filtr czy sama 50ka? bo ja ostatnio robilem kilka fotek 50ka
    z BADZIWNYM filtrem hamy (jakies G za kilkanasice PLN) i byly takie odblaski ze szkoda gadac...
    ale niestety zauwazylem je dopiero na kompie
    ...pytam czy miales filterek bo mam nadzieje ze te odblaski u mnie spowodowal wlasnie ten
    dziadowski filtr...

    fajnie wyszlo panoramowanie
    I'm a photographer, I make people immortal. What's Your superpower?

  2. #12
    rfl
    Gość

    Domyślnie

    przede wszystkim kolego czesc ci i chwala najwyzsza - zes wzial pod uwage "nieprzeszkadzanie" foto... malo kto na to zwraca uwage... tym samym przyjmij moje uwagi (zyczliwe)... co do 3 - "reportazowa panorama"... - dla mnie ok... co do 1 i 2 - zwroc uwage na to co widzisz w "kukloku" im "czystszy i spokojniejszy" kadr (bez fragmentow oltarzy czy innych "przeszkadzajek" - tym lepiej sie toto oglada...

    aaaaaa i raczej staraj sie nie ciac wszystkiego, co odstaje od kadluba - czyli rak, nog, bron boze glowy :P

    generalnie jestem na tak... za podejscie - pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sote Zobacz posta
    na 1-ce to wlazles na choinke?
    ... spoko była bardzo stabilna a wszyscy byli zajęci ceremonią tak że bez problemu się wdrapałem...
    mam na 50-ce filtr ROWI SKY (1A) ale tylko na tej jednej fotce coś takiego widać... poza tym zawsze używam wkręconej osłony przeciwsłoneczniej... mało się znam na tego typu sprawach i nie mam pojęcia czy to sprawka filtra? filtr kupiłem kiedyś jeszcze do zenita dla ochrony przedniej soczewki i przyznam że sporo mnie kosztował...

    rfl - dzięki

    pozdrawiam

    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •